Connect with us

Sektör Haberleri

Interroll, Alfa Romeo Sauber F1 Takımı ile geliştirici ortaklığına devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

Alfa Romeo Sauber Formula 1 (F1) Takımı, Interroll ile olan ortaklığını uzattığını duyurdu. İki şirket arasındaki başarılı işbirliği, 2012 yılında takımın lojistik süreçlerini iyileştirme amacıyla başladı. Zira lojistik süreçleri motor sporlarının zirvesi olarak addedilen bu alanda başarılı bir çalışma yürütmenin önemli bir unsuru.

“Interroll ile uzunca bir süredir devam eden ortaklığımızı uzatıyor olmaktan mutluyuz” diyen Alfa Romeo Sauber F1 Takım Patronu ve Sauber Motorsport AG CEO´su Frédéric Vasseur, “2012 yılından bu yana başarıyla devam eden işbirliğimizin üstüne koyarak, Formula 1´de başarının önemli bir anahtarı olan lojistik süreçlerini iyileştirmeye devam edeceğiz. Birlikte daha fazla ilerleme kaydetmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” açıklamasını yapıyor. Interroll Pazarlama ve Kurumsal Kültür Genel Müdür Yardımcısı Jens Karolyi ise konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi: “Interroll olarak Alfa Romeo Sauber F1 Takımıyla olan başarılı ortaklığımızı devam ettiriyor olmaktan dolayı son derece memnunuz. Sauber´in kalite, verimlilik ve inovasyona verdiği öneme değer veriyoruz. Bu karşılıklı alışveriş ile ortak düzenlenen etkinlikler bizlere ve müşterilerimize ilham vermeye devam ediyor. Sporun ötesinde, yeni standartlar belirlemeye devam ediyor.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com