Connect with us

Konveyör Bileşenleri

Steffen Flender, Interroll Automation GmbH’in yeni genel müdürü oldu

Yayın Tarihi:

-

1 Ekim 2020 itibariyle, Steffen Flender Interroll Automation GmbH’nin yeni Genel Müdürü olarak göreve başladı. 41 yaşındaki Flender Sinsheim, Almanya’da bulunan tesisi ve ona bağlı global Sorter
Mükemmelliyet Merkezi’ni yönetiyor olacak. Bu pozisyonda ise Interroll Ürün & Teknoloji Başkan Vekili ve aynı zamanda Interroll Group Yönetimi Kurulu üyelerinden Jens Strüwing’e bağlı olacak.

Flender’in profesyonel deneyimleri arasında Bombardier Transportation’ın raylı araç sistemleri ve
komponentler işinde 20 yıldan fazla yürüttüğü ürün ve portföy yönetimiyle birlikte son olarak Departman Müdürlüğü ve Kilit Müşteri ve Proje Portföy Yönetimi Başkan Yardımcılığı yer alıyor. Flender teknik işletme yönetimi alanında lisans derecesine ve St. Gallen İşletme Okulu ve Kagenfurt Üniversitesi’nden de işletme yönetimi yüksek lisansına sahip.

“Steffen Flender ile çalışmayı dört gözle bekliyorum. Komponent işinde ve diğer ilgili hizmetlerde kendini kanıtlamış olduğu uzmanlığı, yüksek müşteri oryantasyonu ve proje planlama alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimiyle, Sinsheim tesisimizin geleceğini şekillendirecek doğru niteliklere sahip. Mosbach, Almanya’daki yeni tesisimiz devreye girdiğinde Sinsheim’ın tamamen sıralayıcılar için küresel mükemmeliyet merkezi olmaya yoğunlaşacağını düşünürsek, ne kadar doğru bir tercih olduğunu görürüz.” diyor Strüwing.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com