Connect with us

Konveyör Bileşenleri

Interroll, dijital kanallarla uzmanlık alışverişini yoğunlaştırıyor

Yayın Tarihi:

-

Bilgi ve deneyim değişimi bir tık uzağınızda: Interroll, yeni online hizmetler aracılığıyla müşterileriyle olan interaktif iletişimini genişletip derinleştiriyor. Bundan böyle, müşteriler için eğitim etkinlikleri internet üzerinden kolay bir şekilde rezerve edilip gerçekleştirilebilecek, uzmanlarla toplantılar organize edilebilecek ve endüstriyel başlıklara dair kısa videolara erişilebilecek.

Yeni hizmetin önemli bir mihenk taşı da, uzun yıllardır çalışanlar, müşteriler ve partnerler arasında bilgi transferinin itici gücü olan Interroll Academy. Grup çapında eğitim ve iş birliği merkezi tarafından sunulan entegre öğrenme programları farklı öğrenme yöntemleri, teknikleri ve materyallerinin kusursuz bir şekilde bir araya getirilmesini sağlıyor. Bu sayede, öğrendikleriniz en uygun şekilde derinleştirilip uygulanabiliyor. Interroll Academy, Dortmund Fraunhofer Materyal Akışı ve Lojistik Enstitüsü ve Krauthhammer gibi öncü kuruluşlarla çalışıyor. 

Interoll Academy´nin sunduğu yeni e-öğrenme hizmeti ile, kullanıcılar istedikleri her zaman ve her yerden online eğitim içeriğine ulaşabiliyorlar. Yer alan programlardan bir tanesi ise materyal akış çözümlerinin kullanıcı dostu bir şekilde tasarımı için kullanılan popüler Interroll Layout designer yazılımı için eğitim kursu.

Dünya çağında hedeflenmiş ve hızlı bir diğer know-how değişim olanağı ise, teknik veya endüstriyel gibi alanlarda online ve kişisel uzman rezervasyonu. Bununla birlikte, bilgilendirici ve eğitim videoları, ilgili tarafların gıda ve tekstil gibi önemli endüstrileri etkileyen konulara hızlı bir giriş yapmasına olanak tanıyor.

“Müşterilerimiz ve ortalarımız Interroll´un kalitesine, basitliğine ve hızına güveniyor. Bu taahhüdümüzü dijital dünyada da yerine getirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Sanal etkileşim için kanallarımızı genişleterek, müşterilerimiz uzmanlığımıza daha da kolay ulaşabiliyor ve bizimle profesyonel bir bilgi akışına girebiliyorlar” diyor Interroll Kurumsal Pazarlama & Kültür Başkan Yardımcısı Jens Karolyi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com