Connect with us

Güç Aktarım Teknolojileri

İres Mekanik, akışkan kontrolü ve hareket sistemi çözümleriyle fark yaratıyor

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım ve akışkan teknolojilerinde uzman olan İres Mekanik, ürün tedarikinin yanı sıra danışmanlık, iş geliştirme ve yedekleme hizmetleri sunuyor.

1996 yılından başlayan akışkan ve hareket sistemleri deneyimlerini endüstrinin hizmetine sunmak amacıyla 2012 yılında kurulan İres Mekanik, endüstri ve inşaat sektörüne teknik ürün tedariki ve hizmet sunuyor.

Güç aktarım sektöründe pek çok firmayla iş ortaklığı geliştiren İres Mekanik, çimento, demir çelik ve maden başta olmak üzere hareketin olduğu tüm sektörlerde danışmanlık, iş geliştirme ve yedekleme gibi konularda hizmet vermektedir.

Akışkan teknolojileri alanında kimya, gıda, demir çelik, maden ve imalat sektörleri başta olmak üzere pek çok sektöre çözüm sunan İres Mekanik, asit, kostik, madeni yağ, gres, deiyonize su vb. her türlü alışkanın transferinde ürün ve hizmet tedariki sunuyor.

İres Mekanik gelecek dönemde ülke distribütörlüğünü yürüttüğü ürünlerin çeşitliliğini arttırıp yurt çapında yapılanma faaliyetlerine hız verecek.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com