Connect with us

Güç Aktarım Teknolojileri

JIE – Tam tahrik çözümleri sağlayıcısı

Yayın Tarihi:

-

JIE, hem metrik hem de NEMA güç aktarım ürünleri için en iyi kaynağınızdır. Bu sektörde 30 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Dişli motorlar, dişli kutuları, motorlar, değişken frekanslı sürücüler (VFD’ler) ve özel ürünler gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Sektörde en üst düzeyde hizmet ile kaliteli ürünler sunuyoruz. Tüm müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için tam tahrik çözümleri sağlayıcısıyız.

32 yılı aşkın tarihimizle, elektro-mekanik sahasına en uygun gelecek teknolojiyi geliştirmekteyiz. Bu, müşterilerimizin zorlu ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olmaktadır. Küresel pazar lideri olarak JIE tahrik çözümleri, dünya çapında çoğu sektörde ve zorlu çevre koşullarında uygulamalara güç vermektedir.

Dünya çapında çok sayıda müşterinin memnuniyetinin varlığı, birkaç yıl içinde dünya çapında, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya’ya hizmet veren JIE montaj merkezini kurmamızı sağladı. Her yerel tesiste JIE’nin uygulama mühendisleri ve teknik satış mühendislerinden oluşan müşterilerimize yardım etmeye hazır ekipler bulunmaktadır.

Şirket olarak ilk günden bu yana “Mükemmel Ürün, Mükemmel Müşteri ve Mükemmel Çalışan” felsefesini takip ediyoruz. Servis ekibimiz her zaman hazırdır ve müşterilerimize çok hızlı geri dönüş sağlar. İhtiyacınız ne olursa olsun, çözüm getirebiliriz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com