Connect with us

Elektrik Motorları

Legrand, motor koruma ve kontrolü için daha yeni ve üstün özellikli MPX3, CTX3 ve RTX3 serilerini görücüye çıkardı

Published

on

 

Legrand, motorların korunması ve kontrolü için yepyeni ve daha üstün özellikli MPX3 , CTX3 ve RTX3 serileri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek gibi gözüküyor.

 

Legrand’ın yenilenen CTX3 serisi kontaktörleri elektrik devrelerinin etkili ve kesin bir şekilde kumandasını ve kontrolünü sağlıyor. Yeni seri, endüstriyel alanlarda olduğu gibi ticari yapılarda da elektrik enerjisinin güvenle dağıtılmasını garanti ediyor.

Bu dayanıklı seri Legrand koruma ürünleriyle mükemmel koordinasyon sağlayarak serinin tamamlayıcısı durumda olup 9A‘den 800A’e kadar çözüm sunabiliyor.

 

CTX3 3 kutup kontaktörler, CTX4kutup kontaktörler ve CTXmini kontaktörler olarak üç farklı tipte,en yaygın uygulamalara cevap verecek şekilde tasarlanan seri, yardımcı ürünler(RTX3 termik röleler, yardımcı kontak blokları ve mekanik selkilitleme aksesuarları) ile de birleştirilebiliyor.

Kompakt tasarımı, 100 A’e kadar anma akımı, yüksekkesme kapasite aralığı ve tüm seri için ortak kontrol ve sinyal yardımcılarıile Legrand tarafından baştan tasarlanan MPXserisi motor koruma şalterleri, elektrik devrelerinin etkili ve kesin bir şekilde korunmasını sağlıyor.

Legrand

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com