Connect with us

Genel

Boya kartuşuyla yeni püskürtme teknolojisi

Yayın Tarihi:

-

 

Akıllıca bir fikirden gerçek bir yenilik yaratıldı. Yoğun bir iş birliği ile ikisi de orta büyüklükte geleneksel birer şirket olan Heinrich König ve Krautzberger, çok özel bir yapıdaki el püskürtme cihazı geliştirdiler.

 

Sadece çekici tasarımıve ergonomisi ile değil, aynı zamanda kullanıcısıyla mükemmel bir uyumiçerisindeki kullanışlılığıyla ön plana çıkan yeni bir püskürtme cihazı: Elemükemmel şekilde oturuyor ve kolay kullanımı ve kullanıcı dostu teknolojisiyleöne çıkıyor. Cihazın püf noktası, püskürtme cihazı ile değiştirilebilenkartuştur. Krautzberger cihazının boya beslemesi, König firmasının ürettiğiboya kartuşu ile gerçekleşir.

Kartuş basit el hareketleriyle cihazayerleştirilir ve hemen kullanılmaya başlayabilir. Hızlı değişim nedeniyle ortayaçıkan zaman tasarrufu çok büyüktür ve kilitlenebilen kartuşların yenidenkullanılabilir olması ile buna ilaveten malzeme tasarrufu sağlanır. Boya gamıkonusunda her hangi bir sınır yoktur ve kaynak tasarrufu sağlanabilir.

Ayrıca kartuş sistemiile her hangi bir damlama ve fışkırma riski yoktur. Böylece zor ulaşılabilenyerlerde ve baş üstünde temiz iş yapma imkanı sağlanır ve azami hareketesnekliği sağlanır. Böylece bu yeni teknoloji sayesinde çok hızlı bir şekildeküçük alanlar ve küçük parçalar çok hassas bir şekilde boyanabilir ve küçükhasarlar tamir edilebilir. Bu cihaz, çok yünlü olarak kullanılabilir olduğunuçok sayıda pratik test ile kanıtlamıştır.

 

Holger Weidmann, GenelMüdür, Krautzberger GmbH, Eltville: Heinrich König ile iş birliği halinde böyleyenilikçi bir ürün geliştirmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Hannover fuarı buyeni yöntemi tanıtmak için mükemmel bir platform.”

 

Thomas Grieshaber, GenelMüdür, Heinrich König & Co. KG, Niederdorfelden: “Yeni püskürtme cihazı mevcut ürüngamını tamamlayan mükemmel bir üründür. Kullanım olanakları çok yönlüdür vebizim kartuşlarımızla yapılan kombinasyon sayesinde müşterilerden gelenbireysel renk talepleri dikkate alınabilmektedir.”

 

Daha fazla bilgi için Krautzberger firmasının standı |Hannover Fuarı | Stant: 31 (1)  Salon: 3

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com