Connect with us

Genel

Gleason, otomasyon sistemleri firması Dıstech’i satın aldı

Yayın Tarihi:

-

 

Gleason firması Rochester, New York’da bulunan Distech Systems Inc. firmasını satın aldığını açıkladı.

 

Distech otomasyon sistemleri tasarımı ve üretiminde, otomotiv ve diğer endüstrilerde birçok farklı müşteriye hizmet eden lider bir firma olarak tanınmakta.

 

Distech Systems başkanı Daniel J. Schwab konuşmasında, “geçtiğimiz birkaç senede Gleason ve Distechbirçok projede başarılı bir şekilde iş birliği yapmıştır. Bu iş birlikleri ikifirmanında birbirlerinin ürünlerini daha yakından tanımasına, avantajlarını ve pazardaki gücünü görmesinde yardımcı olmuştur. Firmamız son zamanlarda büyük bir büyüme göstermiş olup, Gleason firmasının da bu büyümeyi devam ettirmeyi sağlayacak en iyi firma olduğuna inanıyorum. Gleason firmasının teknik ve operasyonel özelliklerinin daha büyük pazarlara ulaşmamızda ve gelecekteki başarımızda önemli bir yol oynayacağına inanıyorum” dedi.

 

Gleason Corporation CEO’su John J. Perrotti ise, “böyle bir fırsatı yakaladığımız için çok heyecanlıyız ve bu iki firmanın birleşmesinden doğacak sinerjiden en iyi şekilde yararlanacağımıza ve müşterilerimize geliştirilen Gleason ürünleriyle daha iyi hizmet sunacağımıza, aynı zamanda Distech firmasına da hizmet verdiği pazalarda destek vereceğimize inanıyorum” diye konuştu.

 

Gleason firmasının misyonu, küresel müşteri tabanında,dişli üretiminde tek çözüm sağlayıcısı olmak. Gleason dişli üretim tezgahları ve ilgili ekipmanların geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda bir dünya lideridir. Şirketin ürünleri, otomotiv, kamyon, uçak, tarım, madencilik, rüzgar enerjisi, inşaat, elektrik el aletleri ve denizcilik endüstrisi ve çeşitli endüstriyel ekipman pazarlarında kullanılmaktadır.  Gleason Firmasının Amerika’da Rochester, NewYork; Rockford, Illinois; Dayton, Ohio; Almanya’da Münih ve Ludwigsburg; İsviçre’de Studen; Hindistan’da Bangalore ve Çin’de Suzhou’da imalat operasyonları, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesinde satış ve servis ofisleri bulunmakta.

 

 

Dahafazla bilgi için:
UnanTeknik
Bağdat Cad. No:376/23 Şaşkınbakkal
Kadıköy İstanbul
Tel: 0216 467 49 80-81
Faks: 0216 467 49 82
info@unanteknik.com

www.unanteknik.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com