Connect with us

Yağlama

Madeni yağ sektörünün güvenilir ismi: İnteryağ

Yayın Tarihi:

-

 

Pompa Vana ve Sistemleri üreticileri için %15 tasarruf sağlayan, Efsane Cimcool metal işleme yağları, İnteryağ Petrol Ürünleri’nin, sektördeki 23 yıllık tecrübesiyle, yeni iş ortaklıkları için hazır.

 

Özellikle metal işleme ve endüstriyel yağlar konusunda Ege Bölgesi’nin en büyük sanayi kuruluşları ve fabrikalarının ana tedarikçisi olarak 23 yılı aşan tecrübesiyle faaliyetlerini sürdüren İnteryağ, Cimcool ile çalışmaya başladığı 2014 yılından bu yana, yüzde 12’lik bir büyüme sağladı. 2014-2018 arası hedeflediği yüzde 40’lık büyümenin ise şimdiden yüzde 30’una ulaşmış durumda.

Yaptığı akılcı yatırımlarla hedeflerine adım adım yaklaşan İnteryağ, 25 yıldır distribütörlüğünü yürüttüğü Shell Madeni Yağlar’ın yanısıra, köklü geçmişiyle madeni yağ sektörünün dünya devi kuruluşları arasında bulunan Cimcool ile hedeflerini daha da büyütmüş durumda. İki yıldır Cimcool’un Türkiye merkezi görevini yapan İnteryağ, Ege Bölgesi ile sınırlı olan pazarı da İç Anadolu, Marmara ve Ege Bölgesi metal sanayi olarak genişletti.  Cimcool’un İnter Yağ’ı tercih etmesinde yüksek tecrübesiyle sektörün önemli oyuncusu olması olduğunu belirten İnteryağ Genel Müdür Yardımcısı Arda Yılmaz, “biz Cimcool ile Türkiye’nin yanı sıra Doğu Akdeniz, Orta Doğu ülkeleri pazarlarını ve Türki Cumhuriyetleri hedef alarak başladık. Cimcool’un aktivitesinin olmadığı bu pazarlarda genişlemesini sağlarken, onların desteğini alarak İnter Yağ olarakta o yönde genişlemeye başladık. Hem Cimcool hem de İnteryağ olarak kendi pazarımızı genişletmeyi başardık. Ayrıca Cimcool’un Türkiye’deki bayi ve satış ekibi yapılandırmasını 6 bayi, 5 teknik destek ekibi, 10 satış ekibi olarak tamamladık” dedi. Bununla birlikte Türkiye çapında yeni bayilikler vereceklerinin de müjdesini veren Yılmaz, Cimcool Türkiye’nin pazardaki efsanevi imajının daha da büyüyeceğini sözlerine ekledi.

Müşterilerine pek çok konuda kolaylıklar yaşatan İnteryağ kuracağı laboratuvar ile yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Müşterilerine ayrıcalık olarak yüzde 20’ye varan tasarruflar sağladıklarını dile getiren Yılmaz, “özel yağların, doğru kullanımını öğretiyor, makine yatırımları, ekipman yatırımları yaparak onlara, karışım sistemleri, temizleme filitrasyon sistemleri gibi yatırımları bedelsiz olarak sunuyoruz. Sene sonunda masaya oturduğumuzda  yüzde 20’lik bir tasarruf yaptığımızı belgeliyoruz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com