Connect with us

Elektrik Motorları

MEG Endüstri, yenilenen web sitesiyle geleceğe bir adım daha attı

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sektörünün zinde çözüm merkezi MEG Endüstri, yenilenen web sitesiyle ürün tedarikinde çok daha iddialı bir hale geldi.

“Gücümüzün kaynağı 2300 mutlu iş ortağımız ile geleceğe bir adım daha yakınız” mottosuyla iş ortaklarını karşılayan www.megendustri.com.tr web sitesi, ürün gruplarından teknik çizim ve seçimlere kadar pek çok fonksiyonu ziyaretçilerin hizmetine sunuyor.

Güçlü markalar ve geniş ürün grubu

Ürünler ve markalar detaylı bir şekilde elinizin altında

MEG Endüstri, Tasarım hizmetleri Moneta Medya Grubu tarafından sağlanan yeni web sitesiyle ürün tedarik hizmetlerinde çok daha pratik ve efektif bir deneyim sunuyor. Ürünler sekmesi altında elektrik motorları, frenler, pompalar, hız kontrol cihazları, redüktörler, salınım elemanları ve vibrasyon motorları kategorilerinde hem marka hem de ürün bazlı inceleme yapabilen kullanıcılar, ihtiyaç duydukları güç aktarım elemanına kolaylıkla ulaşabiliyor. 

Mobil uyumlu tasarımıyla cep telefonu ve tabletlerle incelemeye uygun

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com