Connect with us

Redüktörler

Mühendislik ve proje uzmanı BARSE ile sektöre eksiksiz çözüm

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sektöründe 30 yılı aşan mühendislik ve proje tecrübesiyle, Bonfiglioli kalitesinin redüktör, motor, sürücü vb. bileşenlerinde proje dahil hizmet veren BARSE, hareketin olduğu her yerde.

Mühendislik ve proje tecrübesini Bonfiglioli’nin kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle birleştiren BARSE, “siz isteyin biz çözüm sunalım” sloganıyla müşteri isteklerini doğru olarak anlamak, ihtiyaca en uygun ürünü ve hizmeti vermek, sonrasında müşteri yanında olmak için çalışıyor. Bonfiglioli markasının redüktör, motor, sürücü vb. bileşenlerinde proje dahil hizmet veren BARSE, maden tesislerinden, çimento tesislerinde, gıda sektöründe vb. güç ve hareketin olduğu her yerde hızlı, güvenli, doğru mühendislik ve hizmet sunuyor. Eski tesisler için muadil sistem çalışmaları, sürücüler ile etkin kullanımlar, yeni sistemler/tesis yatırımları için proje dahil çözümler sunan BARSE Güç Aktarma Sistemleri, “dişlinin parçası olmak” mottosuyla müşterilerine eksiksiz çözümler üretiyor.

Hangi redüktörün tercih edilmesinden, uygun otomasyonun nasıl olması gerektiğine, sektörel bir tanımdan gerçek güç-devir-torkun uygun montajının nasıl yapılacağına kadar sektöre dair her türlü çözümün adresi olan BARSE, uluslararası standartlarda proje ve mühendislik hizmetleri sunmanın yanı sıra komple ekipman tedariki (bantlı konveyörler-elevatörler vb. tesis ekipmanları) veya parça malzeme tedariki (konveyör, elevatör bileşenleri, yön değiştiriciler, safeset yağlar, sürücüler ve kabloları vb.) de yapıyor.

Kurulduğu günden beri birçok başarılı işe imza atan firma; anahtar teslim genişletilmiş perlit tesisleri, maden işleme (kalsinasyon-oksidasyon), çinko oksit, antimuan oksit, kurşun oksit tesisleri, atık ayırma ve dönüştürme tesislerinin projelendirmesi ve imalatı alanında faaliyet göstermenin yanı sıra; çimento, klinker, alçı, kömür, sinter tozu vb. aşındırıcı katı ve toz malzemelerin kırma, işleme, seperasyon, toz tutma ve nakil hatları projelendirilmesi ve imalatında sektörünün öncü mühendislik firmalarından biri olarak yurt içi ve yurt dışı projelerini başarı ile gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com