Connect with us

Rulmanlar

Müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir

Yayın Tarihi:

-

 
Bendaş Genel Müdürü Enver Koyunbakan: “Amacımız müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir prensibiyle, siz değerli müşterilerimize ve sanayici dostlarımıza kaliteyi ve güveni, en uygun şartlarla ve en hızlı bir şekilde buluşturmaktır. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası da sunduğumuz uzman ve tecrübeli teknik destek ekibimizle her zaman yanınızdayız.”

BendasRulman

Bendaş Rulman 1989 yılından bu yana rulman sanayisine vermiş olduğu sınırsız hizmetlerin karşılığını, sektörde bulunduğu süreç içerisinde sunduğu sınırsız güven ve müşteri memnuniyeti ile  Bendaş Rulman İthalat ve Pazarlama Limited Şirketini kurarak ve bunun akabinde gerek ülke sınırları içerisinde, gerekse  global arenada hızlı ve etkili bir şekilde kurumsallaşarak almıştır. Kendi markamız olan BDR ve distribütörlüğünü yaptığımız HF markaları başta olmak üzere siz değerli müşterilerimizin talep ettiği her tür rulmanın, ithalatını, toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Mevcut olarak 22 ülkeden oluşan güçlü ithalat ağımız ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi sunuyoruz.

bendasUrun

Çin’in lider firmalarından, TSE teknisyenleri ile, bizzat Çin’de bulunan üretim tesislerinde yapmış olduğumuz TSE ve ISO testleri sonucunda elde ettiğimiz TSE sertifikalarımız, kalite konusunda güvenilir kaliteyi hak eden siz değerli müşterilerimize garantimiz ve güvencemizdir.

Geniş ürün yelpazemizle yurt içi ve yurt dışındaki tüm ölçekli sanayicilerimize uzun yılların verdiği bilgi ve deneyimimizle ve oluşturduğumuz kalite anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Web sitelerimiz olan www.bendasrulman.com, www.rulmanci.com.tr ve www.rulmanarama.com’dan da değerli müşterilerimiz için 08:30 – 18:00 olan çalışma saatleri dâhilinde canlı destek vermekte olup, her 3 sitemizde de ülkemizde eşi benzeri olmayan, sadece rulman numarası ile değil, ayrıca İÇ ÇAP, DIŞ ÇAP ve GENİŞLİK ile dahi tek tek arama yapabilme olanağı veren akıllı arama motorumuz ile sanayicilerimiz başta olmak üzere tüm müşterilerimizin arama sonuçlarına profesyonelce anlık cevap vermekteyiz.

Küçük bir örnek vermek gerekirse; İÇ ÇAP arama kutucuğuna 20 mm veri girilmesi durumunda, sonuç olarak dünya genelinde iç çapı 20 mm olan tüm rulman çeşitlerini ve kalemlerini eksiksiz olarak karşınızda bulabileceksiniz.

Kaliteden taviz vermeden kendi markalarımızla ve uluslararası tanınmış markalarla stoklarımızı, partner firmalarımızla kurmuş olduğumuz güçlü ve güvenli ithalat ağımız sayesinde devamlı güncelliyoruz. Stoklu olarak çalıştığımız için sipariş vereceğiniz malların devamı her zaman stoklarımızda mevcuttur.

İthalatımızı kendimiz yaptığımız için kalite ve fiyat konusunda oldukça iddialıyız. Ayrıca, Türkiye’nin her noktasına en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde teslimat yapmaktayız.

Bendaş Rulman Ltd. Şti olarak siz değerli müşterilerimize en içten dileklerimizle esenlikler diler, iş ve faaliyetlerinizde sizlere sonsuz başarılar dileriz…

Daha fazla bilgi için;

BENDAŞ RULMAN

Mutsan Sanayi Sitesi M12 Blok No: 18
Başakşehir, 34306 İstanbul, Türkiye
+90 212 485 9999

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com