Connect with us

Elektrik Motorları

Muyang Holding ve Gear-Drive şanzımanlı pelet presi

Yayın Tarihi:

-

 

Muyang Holding ve Gear-Drive Şanzımanlı Pelet Presi

 

Muyang Holding 1967 yılında Çin’in Yanghzou şehrinde kurulmuş bir firma. Çin’in ilk değirmenini üreten firma bugün dünyanın en büyük yem makineleri üreticisi konumunda bulunuyor.

Büyükbaş yemi, tavuk yemi, kedi-köpek yemi, balık yemi sektörlerinde uzun yıllar tecrübe edinmiş 50 yıllık bir şirket.

ŞirketinTürkiye’de yem fabrikası ve makine ekipman anlamında referanslarından bazıları:CP, Konya Şeker, Abalıoğlu, Tigem, New Hope, Keskinoğlu, Matlı, Yemsan,Nordzee, Sibal, Lider Pet Food, Kalecik Yem, Uğurlu Balık, Kent Alabalık,Tekirdağ Un.

Şanzımanlı pelet presi ile daha düşük enerji ile daha yüksek kapasitelerde yem üretimineimkan sağlıyorlar. Ayrıca enerji tüketimi ton başına 6,3kW’a kadar düşmekte.İki model pelet presleri bulunuyor. SZLH685x245 modeli 250 kW motor ile 30-40ton saat kapasiteye; SZLH575x210 modeli ise 200 kW motor ile 20-25 ton saatkapasiteye ulaşabiliyor.

Türkiye de SZLH685x245 model şanzımanlı pelet preslerinin satışını yapmış olduklarını belirten firma, bunları Haziran ayında devreye sokacaklarını belirtti.

“Sektörde kalite algısının oluştuğunu görmek bizleri gururlandırmaktadır. Buna katkı sağlayabildiysek ne mutlu bizlere.”

 

Muyang sektörde işletme maliyetlerini her geçen gün aşağıya çekmek için Ar-Ge yatırımlarına hızla devam etmekte. Daha az enerji, daha az amortisman ile yüksek kapasitelere ulaşacak makine üretimi felsefesi ile hareket etmekteler.

Günümüzde enerji maliyetlerinin payı işletme giderlerinde ciddi oranlardadır. Bu yüzden defirma Ar-Ge çalışmalarını müşteriye fayda sağlayacak doğrultuda planlıyor.

Muyang Holding

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com