Connect with us

Redüktörler

Neugart’ın planet redüktörleri, fruitcore robotics’in de tercihi

Yayın Tarihi:

-

Neugart’ın yüksek hassasiyet başta olmak üzere birçok özelliği bünyesinde barındıran planet redüktörleri, fruitcore robotics GmbH’nin de tercihi oldu. Endüstri robotlarının geliştirilmesi, üretimi ve pazarlaması konusunda uzman fruitcore robotics, tedarikçi olarak Neugart’a karar verdi.

Alman teknoloji hareketi, 2017 yılından bu yana robotik piyasasını hareketlendiriyor. fruitcore robotics GmbH’nin modüler portföyü HORST (Highly Optimized Robotic Systems Technology), kullanması kolay, güçlü ve mükemmel fiyat performans oranına sahip bir endüstri motoru olarak dikkat çekiyor. Bu avantajlı yapıyı ise şimdiye kadar robotikte kullanılmamış olan dört eklemli zincirler ve planet redüktörler sağlıyor. Firma, altı robot aksı farklı gövde ölçülerinde Neugart planet redüktörleri kullanılıyor. Bu redüktörler çok hafif, son derece yüksek performanslı, düşük sürtünmeli yatak konsepti ve mükemmelleştirilmiş yağlama sistemi sayesinde dinamik yük döngülerine uygun bir yapıdalar.

İki firma arasında yapılan iş birliğine dair açıklama yapan fruitcore robotics GmbH Geliştirme Yöneticisi Manuel Frey, “Uzun süre, tam olarak sistemimize uyan ya da gerektiği gibi uygun hale getirilebilecek ve mutlaka Alman üretimi olması gereken uygun bir planet redüktör tedarikçisi aradık” diyor.

Neugart’ın tercih edilmesinin nedenlerinden bahseden Manuel Frey, “Neugart, geliştirme aşamasında uyarlama isteklerimize her zaman hızla cevap verdi. Ayrıca Neugart tarafından baştan itibaren kullanıma sunulan verilerin ve bilgilerin tamamı katalogda ve TDF ya da NCP yapılandırma araçlarında çok yararlı ve kapsamlıydı. Böylece hemen başlayabildik. Elbette şu ya da bu şekilde teknik sorunlar oldu ama bunlar karşılıklı uyum sayesinde hızla ve kolayca çözüldü” açıklamasında bulunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com