Connect with us

Redüktörler

Neugart’tan olağanüstü sessizlikte bir hassas planet redüktör

Yayın Tarihi:

-

Neugart PSBN, hassas planet redüktör ve verimli çalışan rulman tekno­lojisinin ideal bir kombinasyonudur. Yüksek devir sayısında maksimum performansa ulaşabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Helisel dişlisi sayesinde son derece homojen bir şekilde ve olağa­nüstü bir sessizlikle çalışır.

Üstün özellikler

  • Çok yönlü monte edilebilir ve güvenli
  • Helisel dişliler sayesinde yüksek kalite seviyesi
  • Sessiz bir çalışma performansı
  • Olağandışı sızdırmazlık
  • Her yönde montaj edilebilir
  • Ekstra yağlama gerektirmez

Hassas planet redüktör PSBN nerelerde kullanılır?

Neugart’ın yüksek devir sayılarında maksimum performans sunan hassas planet redüktörü PSBN, ambalaj makinesi imalatı, tıbbi teknolojiler ile ilaç sanayii ve matbaa makinelerinin üretimi başta olmak üzere pek çok alanda kullanılır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com