Connect with us

Rulmanlar

NSK’nın uzun ömürlü bilyalı rulman serilerine büyük boyutlar eklendi

Yayın Tarihi:

-

NSK’nın uzun kullanım ömrüne sahip BNEQARTET sabit bilyalı rulmanlarını ilk defa piyasaya çıkarmasından yaklaşık iki yıl kadar sonra şirket, serilere dış çapları 120 mm’ye kadar olan yeni seçenekler ekliyor. Özel bir çelik alaşımdan imal edilen rulmanlar, standart rulmanların kullanım ömrünün iki katını sunuyor.

 

 

– NSK’nın BNEQARTET uzun kullanım ömürlü serilerine dış çapları 120 mm’ye kadar olan sabit bilyalı rulmanlar eklendi

 

NSK’nın BNEQARTET serisi ilk olarak, dengesiz yüklere maruz kalan, önden yüklemeli çamaşır makinelerinde bulunan tambur rulmanları için sağlam bir çözüm olarak geliştirildi. Tüketicinin daha büyük tamburlu makineler talep etmesi, daha fazla yük kapasitesine ve performansına sahip rulmanlara olan ihtiyacı arttırıyordu.

 

NSK’daki malzeme uzmanları, rulmanların kanallarında çatlakların ve girintilerin oluşmaya başlamasını ve çoğalmasını etkin olarak engellemek amacıyla iyileştirilmiş alaşım yapısına sahip özel bir çelik geliştirmek için çalışmalara başladı. Mikro yapıda yüzey pullanmasına neden olabilecek yüzey altı kusurlarına işaret eden yuvarlanma temas yorgunluğuna da özel dikkat gösterildi. Bu sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak amacıyla son derece saf bir çelik alaşımı belirlendi.

 

BNEQARTET sabit bilyalı rulmanları, çamaşır makinesi imalatçılarının yanı sıra, yüksek yük altındaki ve / veya kirli ya da nem açısından zengin ortamlarda çalışan rulmanlı her türlü endüstriyel makine veya sistem için özellikle avantajlıdır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com