Connect with us

Yazılım

Hız sürücüleri için gelişmiş ve ücretsiz yazılım desteği

Yayın Tarihi:

-

Parker’ın Genel Amaçlı Değişken Hız Sürücüleri İçin Gelişmiş ve Ücretsiz Yazılım Desteği AC10 değişken hız sürücüleri artık DSE Lite kontrol yazılımıyla uyumludur.

DSE Lite’in çalıştığı bir bilgisayara bağlı Parker AC10

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin, AC10 kompakt değişken hız sürücüleri (VSD) serisi için gelişmiş bir yazılım çözümü sunuyor. Şirketin DSE Lite yazılımı, genel amaçlı endüstriyel motor kontrol uygulamalarında kullanılan VSD’ler için önerilen diğer yazılımlara kıyasla daha gelişmiştir. Bununla birlikte, kapsamlı ama aynı zamanda kullanıcı dostu programlama yeteneklerinin yanı sıra her AC10 alımında ücretsiz olarak indirilebilir.

Parker’ın AC10 kompakt VSD’si, IP20 için 0,2’den 180 kW’a ve IP66 için 0,4’den 90kW’a kadar güç aralığında hız veya tork kontrolü gerektiren motor kontrol uygulamaları için basit, kalitesini kanıtlamış ve ekonomik bir çözümdür. Genel kullanım alanları pompa, fan, konveyör, santrifüj, mikser, torna mili, ambalajlama, tekstil, bantlama, etiketleme ve endüstriyel yıkama makinelerine kadar değişiklik gösterir.

Endüstride bu tip uygulamalar için yaygın olarak kullanılan VSD’lerle ilgili mevcut yazılım çözümleri genellikle oldukça temel seviyededir. DSE Lite daha fonksiyonel bir pakettir. Kullanıcı dostu grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) ve kolay blok programlama sayesinde etkileyici işlevselliğini kullanım kolaylığı ile birleştirir.

Yeteneklerine bir örnek vermek gerekirse DSE Lite müşterilerine kullanıcı tanımlı uygulamalar yaratma, parametrelendirme ve yapılandırma olanağı verir. Ayrıca sabit motor kontrol bloklarını parametrelendirme ve bağlama imkânı sunar. Bununla beraber gerçek zamanlı izleme ve tablolama imkânı sağlar. Entegre tuş takımı aracılığıyla sürücüyü yükleme, kurulum ve çalıştırma için gereken zaman ve çabanın azaltılmasını sağlamak amacıyla tasarlanan özelliklere sahiptir.

AC10 VSD’leri güncellenmiş yazılımıyla tüm çeşitlerde uygulama makroları ve AC650V-uyumlu PID, yükselt/düşür ve mantık/değer fonksiyon blokları sunar. Gelişmiş Sekanslama Mantığı, düşük hızda iyileştirilmiş motor kontrolü ve her işlev için yardım dosyaları güncellemelerin arasındadır.

 

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com