Connect with us

Rulmanlar

NTN-SNR’den zorlu uygulamalara özel sabit bilyalı rulmanlar: TOPLINE Serisi

Yayın Tarihi:

-

NTN-SNR’nin TOPLINE serisi, 1997’den bu yana zorlu uygulamalar için benzersiz bir ürün grubu olarak dikkat çekmekte idi. Bu grup, 2020 yılında iki teknik gelişme ile yenilendi.

Çeşitli uygulamaların aşırı hız veya sıcaklık ile ilgili ihtiyaçlarına cevap vermek üzere geliştirilen TOPLINE ürün grubunun sunduğu en önemli avantajlar arasında teknik olarak gelişmiş ürünler olmalarına rağmen kısa teslimat süreleriyle sunulmaları, tüm bileşenler ve yağlayıcıların NTN-SNR’nin Fransa, Annecy’deki Avrupa test merkezinde gerçek çalışma koşulları altında test edilip onaylanmış olması ve NTN-SNR’nin dünyanın hemen hemen her yerine dağılmış satış ve servis ağı sayesinde müşterilerine kesintisiz olarak teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunması sayılabilir.

TOPLINE serisinde yer alan ürün grupları

Yüksek hız için HVZZ serisi: Bu düşük torklu rulmanlar, yüksek hızlı uygulamalar için mükemmel uygunluktadır ve elektrik tüketimini etkili bir şekilde azaltır. Özellikle  ağaç işleme makineleri, elektrik motorları ve tel haddehanelerinde kullanım için idealdir.

Düşük sıcaklık için LT serisi: Özel olarak adapte edilmiş gresi ile bu ürün grubu, düşük sıcaklık uygulamaları için idealdir ve ayrıca neme karşı dayanıklıdır. Soğuk hava depoları, kablo taşıma sistemleri gibi uygulamalarda başarıyla kullanılmaktadır.

Yüksek sıcaklık (+150°C’ye kadar) için FT150 serisi: Kendini her zamankinden daha fazla performans ve memnuniyet sunmaya adayan NTN-SNR, rulmanların çıkardığı sesi dört kat azaltarak uygulamalarınız için gerçek bir fayda sağladı. Bu rulmanlar özellikle endüstriyel fanlar, elektrik motorları ve konveyör sistemlerinde kullanılmaktadır.

Yüksek sıcaklık (+200°C’ye kadar) için HT200 serisi: Bu ürün, +200°C’ye kadar olan sıcaklıklara karşı dayanıklı olup, paketleme makineleri, kurutucular ve gıda fırınlarında kullanım için idealdir.

Çok yüksek sıcaklık (+350°C’ye kadar) için F600 serisi: NTN-SNR, bu rulmanların potansiyel uygulama alanlarını genişletmek için devri 140 rpm’ye çıkardı. Başlıca kullanım alanları fırın arabaları, inşaat malzemesi imalatı ve çelik imalatıdır.

2020 yılı gelişmeleri

NTN-SNR, 2020 yılında greslere ilişkin teknik seçimlerini yenileyerek iki ürün grubunun performanslarını iyileştirdi.

FT150 : 4 kat daha sessiz çalışma 

Müşterilerin sürekli artan taleplerine en iyi çözüm

140rpm’e varan devir ile F600 – 3 kat daha yüksek performans

Hedef daha fazla sayıda uygulamayı kapsamak

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com