Connect with us

Kasnaklar

Optibelt, seminer faaliyetlerini dijital platformlara taşıdı

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım ekipmanları üretiminin öncü firmalarından Optibelt, uzun süredir devam ettiği seminer serilerini online mecralara taşıdı.

Mayıs ayında ilk online seminerini gerçekleştiren Optibelt, Haziran’da 8 yeni başlık altında seminerlerine devam edecek. Optibelt Türkiye Genel Müdürü Murat Güracar tarafından konuya ilişkin şu açıklama yapıldı:

“Güç aktarma ekipmanlarının öncü ve lider firması olarak en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak için faaliyet gösteriyoruz. Türkiye’de V-kayışları, zaman kayışları, kasnak ve kaplin konusunda seminerler düzenleyen, müşterilerine teknik çözümler sunan ve danışmanlık hizmeti veren ilk ve tek firmayız. Uluslararası pazardaki Optibelt tecrübesini Türk sanayisine aktararak sanayimizin gelişimine katkı sağlamaktayız. Türkiye’de 5 yıl önce faaliyet vermeye başladık ve bugüne kadar muhtelif fabrikalarda ve üniversitelerde 100’den fazla seminer gerçekleştirdik.

Öncü ve lider olmanın verdiği sorumlulukla, kısa bir süre önce online seminerler düzenlemeye başladık. Online seminerlerimiz için 9 farklı konu belirledik. İlk online seminerimizi 22 Mayıs tarihinde ‘V-Kayışları ve Uygulama Örnekleri’ konusunda gerçekleştirdik. Haziran ayında ise 8 farklı konuda daha seminerler gerçekleştirmeyi planlıyoruz.”

Kayış, kasnak ve burçlara ilişkin her şey bu seminerlerde

Optibelt tarafından Haziran ayı içerisinde yapılması planlanan seminerlerde şu konular ele alınacak:

  • V Kayışları ve uygulama alanları
  • Zaman kayışları ve uygulama alanları
  • V Kayışlarında set kullanımı ve yüksek performans ürünleri
  • Zaman kayışlarında yüksek performans ürünleri ve uygulama alanları
  • Kasnaklar ve burçlar
  • CAP programı ile kayış & kasnak hesaplamaları
  • Kayış ömrüne etki eden faktörler
  • Tecnamic serisi kaplinler
  • Laser pointer ve Opti TT yardımıyla doğru kayış montajı

Optibelt’in online seminerleri Skype üzerinden gerçekleştirilecek. Seminerlere katılmak isteyen sektör profesyonellerinin satis@optibelt.com.tr e-posta adresine bir ileti yollayıp talepte bulunması yeterli. Firma tarafından katılımcıya gönderilen link ile ister mobil ister masaüstü cihazlardan seminerleri takip etmek mümkün.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com