Connect with us

Elektrik Motorları

PETRONAS Türkiye’deki ilk amiral gemisini açtı

Yayın Tarihi:

-

 

PETRONAS’ın ilk markalı servisi için PETRONAS ile Model Otomotiv ortaklığı PETRONAS Malezya ulusal petrol şirketinin global yağlar üretim ve pazarlama kolu olan PETRONAS Lubricants International (PLI), Niğde’de kendi Amiral Gemisi olan PETRONAS markalı servisini açtığını açıkladı. PLI’ ın Türkiye’de türünün ilki olan PETRONAS markalı servisi, PLI’ın özel servisler için geliştirdiği yeni müşteri değer teklifini sunan örnek bir servis olmakla beraber, Avrupa çapında önümüzdeki beş yıl içinde PETRONAS markalı servisler olarak geliştirilecek olan diğer 3500 servisin oluşturacağı geniş bir ağın parçası olacak.

 

Niğde’deki yeni PETRONAS markalı servis ve gelecekteki PETRONAS markalı servisler, bölge genelinde PETRONAS markasını temsil etmek ve markanın bilinirliğini artırmak ve akabinde PLI’ ın markalarının marka değerini ve tekliflerini daha ileriye taşımak amacıyla kurulmakta. Niğde’ deki Amiral Gemisi, orijinal servis tasarımının ala elementleri ve yerleşim özelliklerini devam ettirirken, özel servislerin iş ihtiyaçlarını ve artan isteklerini karşılamak üzere ihtiyaca göre düzenledi.

 

PLI Avrupa Bölgesi Başkanı Alessandro Orsini “Türkiye PLI Avrupa için kilit bir pazar. Bizim ana hedefimiz, müşterilerimize teknolojik olarak ileri seviyedeki ürünlerimiz ve servislerimiz aracılığıyla birinci sınıf çözümler ve uzmanlık sunmak. Servis ortaklarımız ile yakın çalışarak, son müşterinin emin olduğu ve tüm otomotiv motor bakımı konusunda güvenebileceği, güvenilir uzmanlar olmayı umut ediyoruz” dedi.

 

PETRONAS markalı sevisleri, en önemli PLI markalarından bir tanesinin vitrinidir: PETRONAS Syntium: MERCEDES AMG PETRONAS (MAMGP) Formula 1 takımı tarafından kullanılan motor yağı. PETRONAS, Formula 1’ de 20 yıllık gelişen teknik deneyim ile, en zorlu sürüş şartları altında bile optimum motor performansı sunmak da dahil MAMGP Formula 1 takımı için cazip formüller geliştirdi.

 

Markalı servisin önemli bir alanı, yağ değişim işlemi sırasında müşterilere teknik değer katmak için PETRONAS Syntium köşesi olarak şekillendirildi. Yeni köşe, PLI ürünlerinin arkasındaki teknoloji hakkında müşteriyi eğitmeyi ve yağ değişimi sırasında, müşteriye sunulan benzersiz katma değerli hizmetler aracılığı ile PLI’ın eşsiz teklifini kuvvetlendiren teknik uzmanlığı sergilemeyi amaçlamaktadır. Bu köşe ayrıca, mekanikçiler tarafından daha etkin hizmet verilmesine imkan sağlamak için son teknoloji ekipmanlar ile donatılmıştır.

 

Petronas’ın distribütörlerinden olan Model Otomotiv’e ait olan bu servis aynı zamanda tek çatı altında, sıfır araç satışı, ikinci el satış, servis, yedek parka ve oto ekspertiz hizmetleri de sunmaktadır.

 

Alessandro Orsini “Amacımız, en gelişmiş teknik araçlar ve son teknoloji ekipmanları kullanarak, yağ değişimi gibi ana ve temel faaliyetlerin arakasındaki teknoloji ve inceliği göstermek. Bu, motor bakımı ile ilgili müşteriyi eğitmemize ve uzmanlığımızı ve Avrupa çapındaki teknolojik olarak ileri seviyedeki ürün yelpazemizi kuvvetlendirmemize olanak sağlayacak katma değer hizmetidir” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com