Connect with us

Genel

Milleral’den bir büyük proje daha: Tekbaş Un Tesisleri

Yayın Tarihi:

-

 

İttifak Holding’in iştiraki İmaş Makine, Milleral markası ile dünya çapında başarıyla gerçekleştirdiği anahtar teslimi projelere Tekbaş Un Fabrikası’nı ekledi. Un sektörüne, 1997 yılında yüksek teknolojili İMAŞ Makine’den destek alarak giren Tekbaş Un, yeni tesisleri için de Milleral markasını tercih etti.

 

İttifak Holding’in iştiraklerinden İmaş Makine, Milleral markası ile Tekbaş Un tesislerine anahtar teslim proje gerçekleştiriyor.  Un sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Konya merkezli Tekbaş Un’un 35.000 ton buğday depolama tesisi ve günlük 300 ton buğday işleme kapasitesi bulunuyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan İmaş Makine Genel Müdürü Mustafa Özdemir; “ Tekbaş Un ile hayata geçireceğimiz proje kapsamında 2016 yılı sonuna kadar 21 adet Milleral MML Multimilla Vals bulunduran 450 ton/gün kapasiteli hat devreye alınacak. Devamında yapılacak ikinci 450 ton/gün kapasiteli buğday hattı ve son olarak da 200 ton/gün kapasiteli tam buğday ve sarı un hatlarıyla birlikte 1,100 tonu yeni yatırım olmak üzere toplam 1,400 ton/gün kapasiteye ulaşacak. Yeni kurulan bu anahtar teslimi tesiste çavdar, yulaf ve tam buğday unu gibi karışım unlar da üretilebilecek” dedi.
 “Tam kapasite ve yüksek verimle çalışan ender firmalardan biri olan Tekbaş Un, yüksek teknoloji cihazlara sahip laboratuvar ve profesyonel ekibi ile sektörünün uzman firmalarından biri…” ifadesinde bulunan Özdemir; “Tekbaş Un- Milleral çözüm ortaklığı ile hem halkımıza yüksek kalite un sunulmasına vesile olmanın gururunu yaşıyor hem de Milleral ürün kalitesi ve hizmetlerinin tercih edilmesinden memnuniyet duyuyoruz” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com