Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

EuroBLECH 2016’da Türkiye dördüncü sırada yerini aldı

Yayın Tarihi:

-

 

İki yılda bir Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen, Sac levha işleme teknolojisine ait en son yeniliklerinin sergilendiği EuroBLECH fuarı bu yıl 24. kez 25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında kapılarını açacak.Türkiye’nin ilk on katılımcı ülke arasında yer aldığı fuarda, geçtiğimiz yıllara göre stant alanını genişleten ülkelerden biri yine Türkiye oldu.

 

TÜRKİYE İLK ON KATILIMCI ÜLKE ARASINDA

EuroBLECHFuar Müdürü Evelyn Warwick, fuar ile ilgili şunları aktardı: “Bu yıl fuarda 40 ülkeden 1.600’ün üzerinde katılımcı yer alacak ve bu firmalar 89.000 metrekarelik  alanda yeniliklerini ziyaretçilerle buluşturacaklar. Fuar bir kez daha dünyanın her bölgesinden gelişmiş makine ve yenilikçi üretim çözümleri arayan sac levha işleme uzmanlarının buluşma yeri niteliğinde olacak.Düzenli katılımcılarımızın dikkat çekecek şekilde daha fazla alan için rezervasyon yapmış olmaları ve yeni katılımcıların varlığı EuroBLECH 2016 açısından oldukça olumlu bir tablo ortaya koyuyor.”

Buyıl fuara Almanya dışında sırasıyla, İtalya, Çin, Türkiye, Hollanda, İsviçre, İspanya, Avusturya, Tayvan ve İngiltere’den katılım gerçekleştiğini  ve Türk firmalarının katılımlarının her yıl artış göstermesinden mutluluk duyduklarını belirten Halkla İlişkiler vePazarlama Müdürü Melanie Kaufmann ise sözlerine şöyle devam etti: “Bu yıl100’ün üzerinde  katılımcıyla toplam 7500m2 alanda temsil edilecek olan Türkiye, geçtiğimiz fuara göre stand alanı olarak en çok büyüme gösteren ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye’den katılım gösteren firmalar sac levha işleme konularındaki yenilikçi ürünlerini  EuroBLECH’DE uluslararası ziyaretçiyle buluşturma fırsatını yakalıyorlar.”

YENİ NESİL SAC LEVHA İŞLEME

Günümüzde üretim önemli değişimler geçiriyor.Otomatik üretim, makineler arası iletişim, akıllı süreç zincirleri ile akıllı üretim artık sac levha işlemenin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Veri alışverişi ise tüm üretim değerleri zinciri içerisinde en iyi üretim işlemleri, gelişmiş planlama güvenilirliği, daha esnek ve daha yüksek ürün kalitesi noktalarında gelişme kaydediyor.

 

Ürün çeşitliliği arttıkça ve iş büyüklüğü azaldıkça sac levha işlemedeki üretim süreçleri daha da karmaşık bir hale geliyor ve daha verimli ve esnek çözümler gerektiriyor. Endüstride yer alan şirketler bu sebeple üretim süreçlerinde uzun vadeli bir uyumluluk için hayati kararlar gerektiren değişen bir ortam ile karşı karşıya.

EuroBLECH, bu yılın “Yeni Nesil Sac Levha İşleme” temasıyla birlikte üretim teknolojilerinde rağbet gören adeta devrim niteliğindeki gelişmeleri yansıtıyor.Sac Levha İşleme Endüstrisi’ndeki küresel iş göstergesi ve lider endüstri platformu niteliğindeki EuroBLECH, üretim süreçlerindeki modernleşme ve iyileştirmelere yönelik geniş bir çeşitliliğe sahip özel çözümler sunacak.Katılımcı şirketler, sac levha işleme ile ilgili tüm değer zincirine yönelik geniş kapsamlı makineleri, araçları ve sistemleri gösterime sunacak. Fuar profilinde sac levha, yarı işlenmiş ve nihai ürünler, taşıma, ayırma, şekilverme, esnek sac levha işleme, birleştirme, ek üretim, kaynak ve yüzey işleme, hibrit yapıların işlenmesi, araçlar, kalite kontrolü, CAD/CAM/CIM ve Ar&Ge sistemleri yer alıyor.

Ziyaretçiler makine ve sistemlerin geniş ölçekte canlı sunumlarını izleyebilecek ve sektörün üst düzey uzmanları ile uygulamaları hakkında görüşme yapabilecekler. Etkinlik küçük veya orta ölçekteki şirketlerden büyük işletmelere kadar herbir yönetim kademesinde yer alan tüm sac levha işleme uzmanlarını hedefliyor. Ziyaretçiler arasında tasarım mühendisleri, üretim müdürleri, kalite yöneticileri, satın almacılar, üreticiler, Ar-Ge ve birliklerdeki teknik yöneticiler ve uzmanlar bulunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com