Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

İmaş Makine ve Maxtex Engineering Corporation’dan iş birliği

Yayın Tarihi:

-

 

İmaş Makine ve Taylandlı makine üreticisi Maxtex Engineering Corporation, iş birliğine imza attılar. Buna göre İmaş, Maxtex’in Türkiye bayiliğini üstlenirken, Maxtex de İmaş’ın Uzakdoğu bayiliğini üstlendi.

 

İttifak Holding’in makine sektöründe faaliyet gösteren şirketi İmaş, Uzakdoğu’nun tanınan makine üreticisi Maxtex Engineering Corporation ile iş birliğine imza attı. Yapılan anlaşma çerçevesinde İmaş Makine, Maxtex’in ürünleri olan Maxsort optik renk sınıflandırıcılarının (color sorter) Türkiye bayiliğini üstlenirken, Maxtex de İmaş’ın Milleral markasıyla ürettiği değirmen makineleri ve anahtar teslimi projelerin Uzakdoğu Asya’daki bayiliğini yürütecek. Tayland’da yerleşik ve renkli sınıflandırma makineleri konusunda uzun bir geçmişe ve tecrübeye sahip Maxtex şirketi ile 5 yıllık anlaşma imzalayan İmaş Makine, bu firmanın ürünlerini, portföyüne dahil ederek mevcut ve potansiyel müşterilerine yeni bir kulvarda daha hizmet vermeye başlayacak.

 

Faaliyet gösterdikleri öğütme sektörüne yakın sektörler ile iş birlikleri geliştirerek müşterilerinin her türlü hububat temizleme ve öğütme işinde çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini belirten İmaş Makine Genel Müdürü Mustafa Özdemir, “Taylandlı makine üreticisi Maxtex ile yaptığımız anlaşmanın şirketimiz ve grubumuz için hayırlı olmasını diliyorum.

 

Birbirine yakın sektörlerde faaliyet gösteren ve satış sonrası hizmet konusunda güçlü olan bu iki firmanın iş birliğinin iki taraf için de çok kısa zamanda olumlu sonuçlar vereceğini düşünüyorum. Dünyanın dört bir yanına ulaşan bir ticaret ağına ve ayrıntılı bir veri tabanına sahibiz. Bugüne kadar 70 ülkeye ihracat yapmış olan şirketimiz, Orta Asya’dan Orta Doğu’ya, Afrika ülkelerinden Türk Cumhuriyetleri’ne kadar teknolojisini taşıyor. Geçtiğimiz yıl, 14 adet anahtar teslimi tesis ve bunun dışında yapılan makine ve ekipman satışlarıyla toplamda günlük 4,600 ton öğütme kapasitesini devreye aldık.

 

Maxtex firması da kendi alanında ciddi ve büyük bir pazara sahip. İki satış ağının birleşmesinden doğacak sinerjinin gücünden yararlanarak ortak pazarlama faaliyetleri yürütmeyi ve büyümemize ivme kazandırmayı hedefliyoruz. Uluslararası alanda özellikle satış ve satış sonrasındaki hizmetlerde yeni iş birlikleri geliştirme yönünde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

 

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com