Connect with us

Robot Teknolojileri

ROBOTİC SUMMİT 2017

Yayın Tarihi:

-

 

“Günümüzde en küçük mutfak aletlerinden endüstriyel üretim araçlarına hayatımızın her alanında robotlarla çalışıyoruz.”

 

BUEC olarak gün geçtikçe ilerleyen ve hayatımıza yerleşen robot sektörünü tanıtmayı, insanları bu konuda araştırma yapmalarına ve kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamayı hedef belirledik.

 

Bunun için de Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü(BUEC) ve IEEE Öğrenci Kolu olarak üniversitemizde daha önce ‘Robot Günleri’ adıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliği bu sene daha da geliştirerek 11-12 Mart 2017 tarihinde ‘RoboticSummit’ etkinliği ile canlandırmayı ve gelenekselleştirmeyi planlıyoruz.

 

Kendine güvenen robotseverlerin hem yarışacağı hem robotlarını tanıtacağı, aynı zamanda robotik alanında uzman kişilerin konuşmalar yapacağı RoboticSummit’e katılanların robotik alanında kendinizi geliştirebilme, diğer robotseverlerle tanışabilme, bu alandaki gelişmeleri ve teknolojileri yerinde görebilme imkanları olacak. Robotlara doyacağımız iki gün bizi bekliyor.

 

Etkinlik Programı:

 

*İLK GÜN

Robot Yarışmaları:

-Sumo

-Labirent Çözen

-Yangın Söndüren

-Çizgi İzleyen

-Serbest Kategori

 

Atölye Çalışmaları:

-Özellikle küçük yaştaki çocuklara ve insanlara teknolojiyi sevdirmek için atölye çalışmalarımız olacak.

 

*İKİNCİ GÜN

-Robotik alanında uzman kişilerin konuşmaları

-Ödül töreni

-Dereceye giren robotların tanıtılması

 

*ROBOT SERGİSİ

FRC robotları gibi özel robotların sergilenmesi

 

Etkinliğimiz herkese açık ve ücretsizdir. Kontenjan sınırlıdır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com