Connect with us

Genel

Sandvik Coromant, E-Eğitim Programı ile bilgi birikimini paylaşıyor

Yayın Tarihi:

-

İstediğiniz yerden her an online talaşlı imalat becerilerine erişim

Talaşlı imalat endüstrisi için dünyanın önde gelen kesme takımı, takımlama çözümleri ve know-how tedarikçisi Sandvik Coromant, üretim mühendislerinin ve üretim uzmanlarının son talaşlı imalat teknoloji ve uygulamalarından haberdar olmasına yardımcı olacak bir program başlattı. Bu ücretsiz online hizmet, talaşlı imalat becerileri alanında ilk kapsamlı E-eğitim programı olmakla birlikte istenilen anda istenilen yerden erişime açıktır.

E-eğitim programı, verimlilik merkezlerimizde verdiğimiz eğitimlerde kullandığımız ve “Talaşlı İmalat Teknolojisi” adını taşıyan 360 sayfalık Sandvik Coromant eğitim el kitabımızı temel almaktadır. Online erişim için kullanıcı dostu hale getirmek amacıyla bu kitap, 9 bölüme ve 75 kursa bölünmüştür ve faydalı yorumlar, seslendirmeler, animasyonlar ve videolar içermektedir.

Giriş ve talimatların ardından, program kapsamında işlenebilirlik, tornalama, dilimleme ve ayırma, diş açma, frezeleme, delik açma, delme, takım tutma, işleme ekonomisi ve bakım konuları anlatılmaktadır. Şu anda İngilizce dilinde mevcut olan e-eğitim programı, yıl içinde diğer dillerde de hizmetinize sunulacaktır. Geri bildirim formu ve sertifikalı online test, program kapsamında sunulmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com