Connect with us

Genel

Sandvik Coromant kesme ve kanal açma operasyonlarında gelişmiş verimlilik ve çeviklik için online takım öneri servisini açıklıyor

Yayın Tarihi:

-

 

Takım seçimini basitleştirmek ve hızlandırmak için ‘e-servis’ teknik destek ve ‘En İyi İpuçları’ ile destekleniyor

 

Sandvik Coromant kesme ve kanal açma işleme operasyonlarında verimliliği ve çevikliği iyileştirmek isteyen üretim mühendislerine online bir takım öneri servisi sunuyor. ‘First Choice’ olarak bilinen yeni ‘e-servis’, şirketin endüstri de lider kesme ve kanal açma çözümleri sunma alanında en son teknolojileri gelişmiş destek seviyeleri ile birleştirme konusunda şirketin stratejisinin bir parçasıdır.

First Choice ücretsiz bir servistir ve www.sandvik.coromant.com/FirstChoice adresi ziyaret edilerek alınabilir. Bir tarayıcı ile üretim profesyonelleri kullanılan malzeme, iş parçası özellikleri, işlenen çap başlangıcı ve bütçesi dahil olmak üzere özel bir operasyon ile ilgili ana parametreleri girebilir.

Bu bilgiler baz alınarak, araç kapsamlı Sandvik Coromant portföyünden en uygun kesme ve kanal açma takımını görüntüler. Bu e-servis bir teknoloji serisindeki ve Sandvik Coromant’ın kesme ve kanal açma çerçevesinde planladığı destek girişimlerinde son noktadır.

Bu girişimler tavsiye ve önerilerde bulunabilecek ve bir seri ‘En İyi İpucu’ oluşturan teknik uzmanlar tarafından desteklenir. Bunlar arasında kesme kuvveti ve çevre kirliliğini azaltma, uzun kullanma mesafelerinde çalışmak için kılavuz ve proses güvenliğini iyileştirmek ve kesici uç ömrünü uzatmak için en iyi uygulamaları içerir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com