Connect with us

Etkinlikler

Schaeffler, Simkan Otomotiv ve müşterileriyle bir araya geldi

Yayın Tarihi:

-

Schaeffler, satış ortakları arasında bulunan Simkan Otomotiv ve müşterileri ile İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikte bir araya geldi.

Simkan Otomotiv yetkililerinin ve yaklaşık 200 müşterisinin katıldığı etkinlikte Schaeffler uzmanları ürün eğitimi vererek önemli bilgileri katılımcılarla paylaştı. Her iki taraf açısından da bilgi alışverişinin yoğun olarak yaşandığı etkinlik, doğrudan iletişim açısından önemli bir sinerji yarattı.  

İstanbul’da Crown Plaza Orya Park Oteli’nde 19 Ekim tarihinde düzenlenen etkinlik ile Schaeffler, Simkan Otomotiv ailesi ve müşterilerine ev sahipliği yaptı. Usta ve perakendeci olmak üzere Simkan Otomotiv’in 200 müşterisinin katıldığı etkinliğin açılış konuşmasında Schaeffler Automotive Aftermarket Ülke Direktörü Abdullah Yavuz, etkinliğin amacı hakkında şunları söyledi: “Schaeffler olarak marka algımızı ve müşteri memnuniyetini artırarak pazardaki lider konumumuzu daha ileri seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Bu hedefe doğru ilerlerken de güçlü müşteri ilişkileri en büyük başarı faktörü olarak öne çıkıyor. Yaptığımız etkinliklerle müşterilerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz ve kendilerini ifade edebilecekleri ortamı sağlayarak ilişkilerimizi kuvvetlendiriyoruz.“

Simkan Otomotiv Satış ve Pazarlama Direktörü Alpaslan Topçu’nun şirket tanıtım sunumu ile devam eden etkinlikte Schaeffler uzmanları tarafından verilen ürün eğitimi ve teknik bilgilerin ardından akşam yemeğine geçildi. Simkan Otomotiv ile müşterilerini ve Schaeffler yetkililerini bir araya getiren etkinlik doğrudan iletişim açısından büyük öneme sahip. Bilgi alışverişinin yoğun olarak yaşandığı etkinlik, özellikle aynı amaçlar doğrultusunda tarafların kendilerini doğru ifade edebilmelerini ve merak edilen soruların da yanıtlanmasını sağladı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com