Connect with us

Genel

Schneider Electric, vinç uygulamaları için kullanımı kolay ve güvenilir kablosuz uzaktan kontrol cihazı Harmony™ eXLhoist’i piyasaya sürdü

Yayın Tarihi:

-

 

Yeni kablosuz kontrol cihazı, ergonomik buton yerleşimi sayesinde vinçlerin tek elle kullanımına olanak tanırken, operatörün yüke odaklanmasını sağlıyor.

 

Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, HarmonyeXLhoist kablosuz uzaktan kontrol cihazını tanıttı. Ergonomik tasarım, uzun pil ömrü ve SIL3 kablosuz acil durdurma özelliklerini bir araya getiren HarmonyeXLhoist, vinçlerin uzaktan kontrolüne kolaylık sağlarken operatör ve makineninkorunmasına da yardımcı oluyor.

 

Tek elle kullanım

Harmony eXLhoist’inergonomik tasarımı kullanım konforunu en üst düzeye çıkartıyor. Butonların akıllıca konumlandırılmış olması vincin tek elle kontrol edilmesinikolaylaştırırken, operatörün karmaşık bir manevra serisini kolaylıkla kontroletmesine ve bütün dikkatini kaldırılan yüke vermesine olanak tanıyor.

Daha fazla güvenlik için dahili özellikler

Kablosuz SIL3 sertifikalıacil durdurma, uzaktan kumandanın tabanına, operatörün kolaylıkla erişebileceğibir konuma yerleştirilmiş. Bunaek olarak Harmony eXLhoist’te yanlışlıkla çalıştırmaya karşı SIL1 korumasıbulunuyor. Harmony eXLhoist,  yenikablosuz uzaktan kontrol standartları ile uyumlu olarak tasarlanmış.

 

Eşsiz pil verimliliği

Harmony eXLhoist için pilşarj olma süresi sadece 15 dakika. 15 dakikalık şarj ile 30 saatlik kullanımimkanı sağlayan bu teknoloji sayesinde pil yedeklemeye gerek duymazsınız.ExLHoist’in pil kullanım ömrü de 5 yıldır, bu süre benzer cihazların kullanımömrünün neredeyse iki katı.

 

 

Dünya çapında bulunabilirlik

Harmony eXLhoist, dünyanınher yerinde genel bir otomasyon tedarikçisinden elde edilebilecek ilk vinç uygulamalarıkablosuz uzaktan kontrol cihazıdır.

Global çapta uyumlu 2.4GHzfrekans kullanır ve bu frekans bandı tahsis gerektirmez. Yani dünyanın heryerinde aynı çözümü uygulayabilirsiniz. Ayrıca pek çok uzaktan kontrolistasyonu arasında karışmayı önleyerek, 50’ye kadar sistemin aynı andaçalışmasına olanak tanır.

 

 

 

schneider-electric.com/tr

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com