Connect with us

Genel

UZAY Makina – Aignep valf ve Pleyt’ler

Yayın Tarihi:

-

 

İtalyan markası Aignep’in 39 yıllık tecrübesiyle 2011 yılında üretime başladığı Aignep Valfler, sektörün önde gelen hava kontrol elemanlarıdır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip Aignep valf ailesine; Standart Seri Valfler, Mikro Seri Valfler, Kumandalı Valfler, Elektrikli Valfler, Lojik Valfler, Pedal Valfler, Valf aksam ve yardımcı elemanları dahildir.

 

Aignep Valf Teknik Özellikleri:

–  Çevre dostudur.

–  -10/ +60 ˚C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır.

–  Voltajtoleransı yüksek olup ±10 % voltaj değişimlerine dayanıklıdır.

–  2- 10 bar arasında çalışır.

–  Dışetkilere karşı dayanıklı anotlanmış ve boyanmış alüminyum gövdeye sahiptir.

–  İçkısmında nikel kaplama bobin bulunmaktadır.

–  NBRContalar ile sızdırmazlığı garanti altına alınmıştır.

 

Aignep Pleytler ise anodizeedilmiş alüminyumdan yapılmadır.

Uzay Makina, müşterilerinintalepleri doğrultusunda kendi firma bünyesinde istenen Valf Gruplarını toplayıpbire bir montajını gerçekleştirmekte. Montajdan sonra Valf Grupları test edilerekmüşterilere ulaştırılıyor. Denenmeyen hiçbir valf grubu firma tarafından sevkedilmiyor.

Müşterilerine zaman kazandırmaamaçlı firma bünyesinde Valf Gruplarının montajını yapmaya başlayan Uzay Makinabu sayede Valf gruplarında %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmışgörünüyor.

Valfler hususunda personelleriİtalya’da eğitim almış ve tam donanıma sahip.

“Firmamız bünyesinde montajı yapılmış valf ve pleytler hakkında şimdiyedeğin en ufak bir şikayet dahi almamış olmamızın özgüvenimizi doruk noktalarataşıması bizi asla şımartmamış, tam aksine zaman zaman yüksek sesli öz eleştirilerimizneticesi iyinin de iyisini yakalayabilme çabalarımızın somut bir kanıtıolmuştur.”

 

Uzay Makina Tic. Ve San. Ltd. Şti.                                                                    uzaymakina.com.tr

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com