Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Seco Tools, yeni özelliklere sahip disk freze takımları yelpazesini büyütüyor

Yayın Tarihi:

-

 

Seco, endüstrinin çok sayıda disk freze ucu ve freze gövdesi yelpazesine yeni açılımlar getirmiştir. Müşteri taleplerine yanıt olarak Seco, 335.14 küçük çaplı değiştirilebilir kafa sistemini, T-kanalı işleme için 335.16 frezesini ve yuvarlak uçlar kullanan 335.25 freze serisinin kasetli modellerini piyasaya sunmuştur.

 

Seco, endüstrinin çok sayıda disk freze ucu ve freze gövdesi yelpazesine yeni açılımlar getirmiştir. Müşteri taleplerine yanıt olarak Seco, 335.14 küçük çaplı değiştirilebilir kafa sistemini, T-kanalı işleme için 335.16 frezesini ve yuvarlak uçlar kullanan 335.25 freze serisinin kasetli modellerini piyasaya sunmuştur. Küçük çaplı değiştirilebilir karbür kafalar içeren 335.14; her tür malzemenin üstesinden kolaylıkla gelen, çok amaçlı, hassas bir profil sunar. Bu frezeler; kanal frezeleme, segman kanalı açma, tam radyüs profilleri ve pah kırma için idealdir.

Güvenilir değiştirilebilir kafa sistemi, işleme maliyetlerini düşürmeye yardım eder. 335.14 ürün gamı; 0.7 mm ile 5.15 mm arasında genişlikler kesen, 9.7 mm ile 34.7 mm arasında çaplarda çok çeşitli silindirik ve entegre pens tutuculu saplar halinde sunulur. Oldukça dengeli olan 335.16 tip frezeler, zorlu T-kanalı işlemlerini ekonomik bir şekilde gerçekleştirmek için 4 kenarlı uçlara sahiptir. Modern uç geometrileri, en iyi düzeyde uç ömrü için işleme kuvvetlerini ve gürültüyü azaltır. Merkezi soğutma kanalları, etkili bir şekilde talaş kaldırır ve mükemmel yüzey finişi ve bitmiş parça kalitesi sağlar. Frezeler, standartlaştırılmış T-kanalı ölçülerinde 25 mm ila 50 mm arasında çaplarda sunulur. 

Geniş uç geometrileri ve kaliteleri yelpazesi, birçok malzeme çeşidinde 11 mm ile 21 mm aralığında değişen genişliklere keser. 335.25 disk freze takımlarının genişletilmiş ürün gamı, artık 16 ve 20 mm’lik yuvarlak uçlar için yeni kartuşlar içermektedir. Bu frezeler; köşe radyüsleri içeren uygulamalar için çeşitli tam kenar, yüzey ya da yarım kenar işleme operasyonlarında iyi performans gösterir. Değiştirilebilir kasetler; uzun, güvenilir takım performansı sağlar. Çok sayıdaki uç geometrisi ve kalite seçeneği, daha rahat kesme işlemi sağlar ve her tür malzemede maliyet tasarrufunu artırır. Standart ve ekstra büyük kaset boyutları, 16 ve 20 mm’lik yuvarlak uçlara uygundur. Freze çapları, 100 mm ile 315 mm aralığında değişir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com