Connect with us

Genel

Servo teknolojisinde nesilsel bir değişim: ‘iTRAK’

Yayın Tarihi:

-

iTRAK, Servo Teknolojisinde nesilsel bir değişim ve global makinacıların piyasasına uygun ambalajlama, malzeme kullanımı ve diğer uygulamalarda performansı geliştirmeye yardımcı oluyor.
Rockwell Automation Görsel (2)
iTRAK teknolojisi, düz ve eğimli yollarda birçok manyetik taşıyıcının bağımsız kontrolünü sağlamaya yarayan bir sistem. Bu sistem, özellikle son kullanıcıların optimizasyonunu daha iyi geliştirilmiş güvenilirlik ve daha hızlı bir sistemi standart hale getirilmesini sağlarken, makina ve ekipman üreticilerine ise maliyet ve karışıklığı azaltmasına olanak sağlıyor.
iTRAK teknolojisinin Entegre Mimarimizle kombinasyonu, makina üreticileri için bir oyun değiştiricisi. Aynı zamanda müşterilere, değişen piyasa taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için yeni teknolojilerle performans ve esnekliğin gelişmesini sağlamakta.
iTRAK, makina üreticileri için daha fazla hız ve daha iyi esneklik sağlayan ve kendinden önceki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan teknolojidir. Bu entegre çözüm; verimliliğin artmasına, enerji tüketiminin azalmasına yardımcı olacak ve işlemler sırasında makina hızını ve geometrisini ayarlayarak daha hızlı değişim sağlayacak. Rockwell Automation; kendisini yeni bir sanayi standardı haline getirmek için kaynak ve global OEM’lere sahiptir.

Rockwell Automation Hakkında
Rockwell Automation, Inc. (New York Borsası: ROK) Endüstriyel otomasyon ve bilgiye adanmış dünyanın en büyük şirketi olan Rockwell Automation, Inc. müşterilerini daha verimli ve dünyayı daha sürdürülebilir bir hale getirmektedir. Merkezi Milwaukee, Wis.’de bulunan Rockwell Automation, 80’i aşkın ülkede hizmet veren 22.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com