Connect with us

Elektrik Motorları

Siemens ve Çerko Motor’dan özel partnerlik anlaşması

Yayın Tarihi:

-

Siemens markası ve Çerko Motor arasında yeni bir partnerlik anlaşması imzalandı. Buna göre Çerko Motor, Siemens Alçak Gerilim Motor Yetkili Modifikasyon Merkezi olarak hizmet verecek.

Elektrik motoru ve redüktör tedarikinde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle öne çıkan Çerko Motor, Siemens ile yapmış olduğu özel partnerlik anlaşması ile hizmet kalitesini yepyeni bir boyuta taşıyor. Partnerlik anlaşması kapsamında, Çerko Motor/Siemens Alçak Gerilim Motor Yetkili Modifikasyon Merkezi’nde elektrik motorlarına uygulanan tüm modifikasyonlar Siemens fabrika garantisi altında olacak. Yeni yapılanma sayesinde uygulamaya özel çözümler için de çok daha kısa teslim süreleri sunulması hedefleniyor. Isı sensörleri, harici fan, fren, encoder, IP sınıfı dönüşümü, rulman revizyonları gibi uygulamaya özel tüm çözümler, Çerko Motor/Siemens Alçak Gerilim Motor Yetkili Modifikasyon Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

40 yılı aşan mazisiyle Çerko Motor 

1977 yılından bu yana güç aktarım ve hareket kontrol endüstrisinde hizmet sunan Çerko Motor, tecrübe ve birikimini geniş bir ürün çeşitliliği ve stokla birleştirerek sektöre komple çözümler sunuyor. İstanbul’daki merkez ofis ve depoları ile Türkiye’nin her yerine hızlı ve etkin bir şekilde teslimat yapabilen Çerko Motor, özel ihtiyaçlar için elektrik motoru modifikasyonu hizmeti de sunuyor. İstanbul’un yanı sıra Konya ve Gaziantep illerinde de temsilcilikleri bulunan firma, en kaliteli çözümü en hızlı şekilde sunmasıyla öne çıkıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com