Connect with us

Elektrik Motorları

Teknomotor S.r.l markalı spindle motorları MASS TECHNIC güvencesiyle sanayinin hizmetinde

Yayın Tarihi:

-

MASS TECHNIC, dünya çapındaki üretici firmalarla yaptığı iş birliklerine bir yenisini ekledi. 25 yılı aşkın süredir mekanik uygulamalar için elektrik motorları ve elektro miller üreten Teknomotor S.r.l., MASS TECHNIC güvencesiyle endüstrinin hizmetine sunulacak.

Pek çok global firmayla iş ortaklığı bulunan MASS TECHNIC, geniş bir ürün grubuyla mühendislik hizmetleri sunuyor. Elektrik motorları ve elektro miller konusunda dünya çapında bir tedarikçi olan Teknomotor S.r.l. ile yeni bir anlaşma yapan firma, 2019 yılında başlayan yolculukta gücünü her geçen gün artırıyor.

Global şirketlerin tedarikçisi Teknomotor S.r.l.

1983 yılında kurulan ve sürekli büyüyen bir şirket olan Teknomotor S.r.l., ahşap, PVC ve alüminyum işleme makineleri yapımında uzmanlaşmış bir üretici ve önemli şirketlerin tedarikçisi olarak dünya pazarında faaliyet gösteriyor. Merkezi İtalya’da bulunan firmanın tüm üretim aşamalarında maksimum kaliteyi sağlamak için CAD-CAM tasarım yazılımı, sayısal kontrollü takım tezgahı ve bilgisayarlı denemeler gibi ileri teknolojiler kullanılıyor. Markanın geniş ürün grubunda; silindirik milli, radyal kesmeli, pens adaptörlü yüksek frekanslı motorlar, otomatik ve manuel takım değiştirmeli, elektrikli fan soğutmalı, pnömatik sızdırmaz, hızlı takım değiştirmeli elektrospindlelar, ağır iş motorları ve inverterler yer alıyor. Yüksek frekanslı motorlarda göze çarpan ürünler C ve NC serisi olurken, HFM’lerde çoğunluğu üç fazlı ve asenkron motorlar meydana getiriyor. ISO 1940 standartlarına uygun sağlanan dengeleme derecesi ortalaması 2.5 iken, firma, özel uygulamalar için, yarım ya da tam anahtarla dengelenebilen daha düşük dereceli motor tedariki de yapabiliyor. Elektrospindlelarda devir hızı 3000 rpm’den başlayıp 24000 rpm’ye kadar çıkabilirken, güç de 1.1 kW-7.0 kW arasında değişiyor. İnverterlerde mono ve üç fazlı ürünler göze çarpıyor. Mono fazlı invterlerler, 2.2 kW değerine kadar küçük uygulamalar için uygunken, 230V değerine kadar gerilim kullanılabiliyor. Üç fazlı inverterler ise 15 kW ve 400V değerlerine kadar tüm endüstriyel uygulamalarda kullanılabiliyorlar.

Güç aktarımında dinamik çözüm merkezi MASS TECHNIC

Birçok global üreticiyle iş ortaklıkları yaparak geniş bir ürün grubu sunan MASS TECHNIC, mühendislik bakış açısında sahip genç ve dinamik ekibiyle komple çözümler sunuyor. Firmanın ürün gamı içerisinde; kaplinler, servo motorlar, planet ve cylcoid redüktörler, lineer yataklama ürünleri ve kremayer – pinyon gibi ürünler yer alıyor.

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Advertisement

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com

Güncel haberleri takip etmek için

E-Bülten’e kayıt olun

E-Posta: