Connect with us

Genel

Türkiye’nin converterları 3M Converter College’da buluştu

Yayın Tarihi:

-

 

 

3M Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar İş Grubu tarafından, 28 – 29 Mayıs tarihlerinde Sapanca’da düzenlenen 3M Converter College Türkiye’de, 3M’in converter pazarına sunduğu çözümler ile pazardaki son trendler ve teknolojiler konuşuldu.

ConverterCollege2014Logo_03_FA

 

3M’in Amerika, İspanya, İtalya, Singapur ve Rusya gibi dünyanın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiği Converter College Platformu, bu yıl Türkiye’de bir araya geldi. 3M Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar İş Grubu tarafından, 28 – 29 Mayıs tarihlerinde Sapanca’da düzenlenen 3M Converter College Türkiye, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren önde gelen converter’ları bir araya getirdi. Ana sanayiye değer katan, endüstriyel tasarımların hayata geçirilmesine yardımcı olan converter’ların yaptıkları işin önemine inanan ve onları önemli birer iş ortağı olarak gören 3M, buluşmada converter’ların işine nasıl daha fazla değer katabileceğini ve verimliği nasıl artırabileceklerini ele aldı.
İnovasyondan ilham alan ve iş yapış biçiminin temeline inovasyonu koyan 3M, Converter College Platformu ile converterların teknoloji ve inovasyon tarafında nasıl daha fazla yer alabileceklerini ve işlerini geliştirebileceklerini ele alma fırsatı yarattı. Türkiye’nin en önemli pazarlarından beyaz eşya ve otomotive hizmet veren converter’lar teknolojinin üretiminin ve Ar-Ge’nin önemli bir parçası olarak görev alıyorlar. 3M de, geniş ürün portföyü ile bu pazarın en önemli iş ortakları converter’ları destekliyor.
3M’in düzenlediği etkinlik 23 firma, 50’den fazla sektör temsilcisini bir araya getirdi. Sırbistan ve Slovenya’dan katılan converter’lar da etkinlikte yerini aldı. Converter College Türkiye, 3M’in converter pazarına sunduğu çözümler ile pazardaki son trendler ve teknolojilerin konuşulduğu bir eğitim platformu olmasının yanı sıra bir iletişim ve iş geliştirme platformu olma özelliğini de taşıdı. Converter’ları ilk defa bu kadar geniş çapta bir araya getiren etkinliğin içeriği, katılımcılar tarafından oldukça başarılı bulundu.
Arçelik Merkez Ar-GE Müdürü Dr. Mustafa Sezer, OEM gözünden converter pazarını değerlendirdiği sunumunda OEM ve converter ilişkisi ile Ar-Ge’de yan sanayinin önemine de değindi. Etkinlikte, converter pazarının önemli iş ortaklarından olan Guidoline Girotto, ITASA ve Rogers firmalarının yetkilileri de kendi geliştirdikleri ürünlerle ilgili sunumlar gerçekleştirdi.
İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M, converter pazarına sunduğu farklı ürünlerle, sektörün çözüm ortağı olarak konumlanıyor. 3M, endüstriyel yapıştırıcıları, etiket materyalleri ve özel bantları ile dünya çapında firmaların üretim verimliliklerini artırırken, ürün performansını ve görünümlerini iyileştirmeye katkıda bulunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com