Connect with us

Etkinlikler

Türkiye’nin ilk “Karanlık Fabrikası” 14 Mart’ta WIN EURASIA’da

Yayın Tarihi:

-

Avrasya Bölgesinin lider sanayi fuarı “WIN EURASIA” 2019’da, TÜSİAD, TİM ve ENOSAD iş birliği ile sanayinin geleceğine ışık tutacak panel, konferans ve forumlar düzenlenecek. Geleceğin sanayi ve teknolojisinin tartışılacağı, yol haritasının belirleneceği konferans ve forumlar, fuarla eş zamanlı olarak 14-17 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Avrasya bölgesinin lider imalat sanayii fuarı WIN EURASIA, dünya genelinden binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi bu yıl 14-17 Mart tarihleri arasında İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor. Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatikten tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm ekosistem WIN EURASIA’da ziyaretçilerle buluşacak.

WIN EURASIA 2019’u Türkiye sanayicisinin ihtiyaçlarına göre yeniden yapılandırdıklarını ve fuarın Türkiye sanayisinin uluslararası alanda gücünü göstermesi açısından önemli bir organizasyon olduğunu vurgulayan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel şunları ifade etti: “Türkiye ihracatçı KOBİ’lerin hızlı ve çözüm odaklı üretim anlayışıyla, uluslararası ticarette yıldızı parlayan bir ülke. WIN EURASIA ile yerli ve milli firmalara, ABD ve AB ülkeleri başta olmak üzere CIS ülkelerinden Afrika’ya kadar geniş bir katılımcı ile buluşacakları önemli bir platform sunuyoruz. Yurtiçinde yerli ürün kullanımını destekleyici etkinliklerin yanı sıra, Türk markalarını B2B görüşmeleriyle açılmak istedikleri hedef pazarlarla buluşturacağız. Sektörün önde gelen ulusal ve global kuruluş ve derneklerinin de büyük desteğiyle Türkiye sanayisine daha fazla katma değer ve iş birliği sağlayacak bir fuara imza atacağız.”

“Geleceğin Parçası Ol” sloganıyla en yeni teknolojilerin görücüye çıkacağı fuar Metalworking EURASIA; SurfaceTechnology EURASIA; Welding EURASIA; IAMD EURASIA; IES EURASIA ve CeMAT EURASIA katılımcı ve ziyaretçilerini Endüstri 4.0 konsepti altında tek çatı altında bir araya getirecek.

Türkiye’nin ilk “Karanlık Fabrikası”

360 derece imalat sanayiini; Sanayi 4.0 konsepti altında buluşturacak olan WIN EURASIA’da fuarı ziyaret edecek sektör profesyonelleri; otomasyon; dijitalleşme; nesnelerin interneti ve artırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeleri yakından deneyimleme fırsatı sunulacak. Endüstri 4.0 Festival Alanı, Türkiye’nin ilk Endüstri 4.0 konseptli Canlı Üretim Hattına (Smart 4.0 Manufacturing Line) ev sahipliği yapacak.  “Canlı Üretim Hattı” için ayrılan alanda Türkiye’nin ilk “karanlık fabrikası” inşa edilecek. Üretim kontrolü ve takibi; veri analizi; bulut teknolojisi; endüstriyel güvenlik; endüstriyel nesnelerin interneti; büyük veri; dijital otomasyon ve katmanlı üretim teknolojisi kullanılarak hazırlanan “Canlı Üretim Hattı”nda katılımcı ve ziyaretçiler; sanayinin yeniden şekillenmesine yön veren teknolojileri yakından görebilecek.  

“Sanayide Dijital Dönüşüm”; “Ekonomi, Bilim, Gelecek ve Siz”; “Self Service Industry 4.0”; “Bilişim Teknolojilerinin Endüstriye Entegrasyonu: Sanayi 4.0”; “Üretimde Dijital Dönüşüm”; “Otonom Mobil Robotlar ve Lojistik 4.0”; “Akıllı Üretim Teknolojileri-Dijital Fabrikalar”; “Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka” ve “WIN Eurasia Dijital Dönüşüm Sohbetleri” fuarın en dikkat çeken ve merakla beklenen konferans başlıkları. WIN EURASIA bünyesinde dört gün boyunca birbirinden farklı konu ve konukların yer alacağı 7 farklı konferans ve panel düzenlenecek.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com