Connect with us

Kasnaklar

Ünsal Makina’da Kritik Başarı Faktörleri

Yayın Tarihi:

-

Kritik Başarı Faktörleri ifadesi işletmelerin amaçlarını ve bu amaçlara giden yolu tanımlayan stratejik yönetim araçlarıdır.

Başarı odaklı çalışan her firma gibi Ünsal Makina olarak bizler de kendi kritik başarı faktörlerimizi (KBF) belirleyerek, ölçerek ve yöneterek başarı yolunda her gün yeni bir adım atıyoruz.

Kalite odaklı bir firma olarak sürekli takip ettiğimiz kritik başarı faktörlerimizi, kendimize özgü iç dinamikler doğrultusunda belirliyoruz.

KBF, süreçlerdeki iyileştirilecek alanların tespiti olarak da özetlenebilir. Süreçler incelendiğinde, işletmeler içinde iyileştirilmesi ve çözülmesi gereken birçok problemle karşılaşılmaktadır. İyileştirilecek alanların belirlenmesinde dikkat edilmesi gereken ilk nokta, iyileştirilecek alanların önceliklendirilmesidir. Ünsal Makina olarak iyileştirmeler yaparken ilk önceliğimiz müşteri odaklılıktır.

Müşteri memnuniyetini esas alıp, rakip analizi yaparak ürünlerimize özgü KBF’lerimizi belirledik. TORKPT markamızı dünyaya sunarken Ünsal Makina olarak yönetmiş olduğumuz kritik başarı faktörleri aşağıdaki gibidir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

7 yılı aşkın süredir hem endüstriyel hem de bireysel yaşamında Kalite Yönetim, Sistem Geliştirme, Üretim Planlama ve ERP sistemleri alanlarındaki bilgi birikimini arttırma yönünde çalışmalarını yürütmekle beraber kaliteli üretim yapmayı kendine gaye edinmiş Ünsal Makina’da Endüstri Yüksek Mühendisi olarak görev almaktadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com