Connect with us

Genel

Verimliliğinizi artırmada size yardımcı oluyoruz

Published

on

NSK olarak planlanmamış kesintilerin bir seçenek olduğuna inanmıyoruz -bu yüzden makinanızın tüm yıl boyunca çalışmasını sağlıyoruz… 
Çimento, klinker-tuğla, hazır beton ve agrega endüstrileriyle birlikte çalışıyor, deneyim ve bilgimizi endüstriyel süreç ve sorunlarınıza dayandırmayı sürdürüyoruz. NSK mühendisleri, ekipman üreticileri ve son kullanıcılarla kurulan yakın işbirliği sayesinde ihtiyaçlarınızı anlayabiliyor ve planlanmamış duraklama süreleri, kirlenme ve titreşim ile ilgili sorunlarınızı çözerek makinalarınızın tüm yıl boyunca sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

NSK, güvenilirlik, kalite ve azaltılmış bakım gibi kritik faktörlere yönelik rulmanlar, servis ve çözümler sunar – böylece çalışma sürenizin iyileştirilmesinde size yardımcı olur.

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız>>

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com