Connect with us

Elektrik Motorları

VTP – Kasnak (hava soğutmalı kasnak)

Yayın Tarihi:

-

 

Merkez Motor ve Hava Soğutmalı Kasnak

VALD. Birns Maskinfabrik A/S

Avrupa’nın en büyük transmisyon elemanı üreticilerinden biridir. Her çeşit V-Kayış Kasnak stokları ile hizmetinizdedir.

 

VTP-Kasnakları (Hava Soğutmalı Kasnak)

En son teknoloji ürünü olup uluslararası patentle korunmaktadır. Dizayn şekli ve döküm kalitesi ile standart kasnaklara göre takriben %50 daha hafiftir. Buna ilave olarak kasnağın özel eğimli kolları, iç gerilimleri önemli ölçüde azaltır.

 

Malzeme Kalitesi

Pik döküm GGG 600 kalitesi kullanılarak çevresel hızın 100 m/saniyeye ulaşmasını sağlar. Ayrıca kasnağın kayışa karşı yıpranmasını azaltır.

 

Yüksek Etkili Transmisyon

Kasnakların özel yapıları sayesinde standart kasnaklara göre 17oC’ye kadar daha düşük sıcaklıkta çalıştığı saptanmıştır. Bu husus kasnakların ömrünün uzaması bakımından çok önemlidir. (bkz.grafikler)

 

ACC-Yüzey İşleme

Döküm yüzeylerde yeni ve daha efektif yüzey işlemi olan ACC Yüzey İşleme Sistemi hem VPT hem de ürettiğimiz diğer V kasnaklarda uygulanmaktadır. Diğer avantajlarının yanında petrol, makine yağı ve hidrolik yağı gibi kimyasallara yüksek bir dayanım sağlar. Astar boya ve son kat boya ACC yüzeye direkt olarak uygulanabilir.

 

 

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com