Connect with us

Redüktörler

Yeni 3000 devirli enerji tasarruflu redüktörlü motorlar

Yayın Tarihi:

-

Enerji verimliliği alanının her zaman en önde giden oyuncusu LEROY-SOMER, 3000 devirde aşağıda performansları ve güvenilirlikleri yazılı olan ORTOBLOC ve MANUBLOC helisel dişli redüktörlü motorları ile enerji tasarruflu tahrik çözümlerine bir yenisini ekledi:

 Ortobloc 3000, helisel konik dişli redüktörlü motorlar, 2 ilave modeliyle:

–      Ot 36334600 Nmkapasiteli, şanzıman oranı 5 ile 157 arasında değişir

–      Ot 3733: 8000 Nmkapasiteli, şanzıman oranı 5.17 ile 152 arasında değişir.

    • Manubloc 3000, paralel çıkışlı dişli motorlar, 2 ilave modeliyle:

–      Mub 3632 ve 36335000Nmkapasiteli, şanzıman oranı 3.25 ile 252 arasında değişir.

–      Mub 3732 ve 37338000Nmkapasiteli, şanzıman oranı 3.08 ile 244 arasında değişir.

Daha Fazla Enerji Tasarrufu!

Hem ekonomik hem de çevre açısından enerji tasarrufu hemen herkesin kafasını yormaya başladığı günden beri LEROY-SOMER bu yeni şanzımanlarının tasarımlarını en iyi haline getirdi. Bu haliyle %95’e varan en yüksek seviyede mekanik verimliliği ve elektrik tüketiminde dikkat çekici bir düşüşü size garanti ediyor.
İçi boş bir mil ile donatılmış bütün bu modeller, tahrik milinin hemen yan tarafına monte edilebiliyorlar. Böylece motor dişlileri, kasnakları, zincirleri veya kayışları gibi ara iletim araçlarını ortadan kaldırmak suretiyle işletim mekanizmasının verimliliğini %15 ila %20 seviyelerinde artırıyor.
Ayrıca, LSES serisi yüksek verimli Eff1 motorları ve hatta çok yeni çıkmış olan LSRPM serisi DYNEO® sabit mıknatıslı senkron motorlar gibi yüksek enerji tasarruflu motorların tahriklerine dahi monte edilebilir ve bu sayede gelecekte motor ile ilgili uygulamalarınızın enerji faturaları azaltılabilir.
Daha Fazla Tork İletilir!

3000 devirdeki daha önceki dişli motorlarda olduğu gibi bu yeni seriler de satın alındıklarından itibaren çok daha fazla tasarruf sağlamak suretiyle boyutlarına göre %30’a kadar daha fazla tork ileterek mükemmel performans ortaya koyarlar.
Entegre Dayanak!

Taşıma ve konveyör uygulamaları için yepyeni bir özellik olan dayanak, standart motorlara entegre edilerek çok az yer kaplaması, güvenilirliği ve kullanım kolaylığı ile mekanik frene göre kullanışlı bir alternatif oluşturmaktadır.
Bu kompakt düşük maliyetli çözüm, kullanıcıya minimum maliyette pozisyon kontrol fonksiyonu sağlar.

Dolayısıyla, LEROY-SOMER size en ağır şartlarda kullanım gerektiren uygulamalarda enerji tasarruf sağlayan dikkat çekici çok sayıda tahrik çözümleri sunuyor:
Maden ocakları, şeker fabrikaları, yiyecek ve içecek endüstrileri, kimya ve tıp endüstrileri gibi çeşitli sanayi kollarındaki elleçleme (konveyörler, gezer köprü vinçler vs.), kaldırma (vinçler, kovalı veya kepçeli elevatörler, yük vinçleri vs.), karıştırma uygulamaları.

Bu ürün hakkında bilgi almak için;

 

Ceyhun İNSEL

ceyhun.insel@emerson.com

Leroy Somer İstanbul merkez :

Topcu Ibrahim Sk No 17 Kat 6 34752
Içerenköy/İstanbul
Tel. 0090 216 5773107

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com