Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

Yeni başlayanlar için endüstriyel makinelere güvenli uzaktan erişim

Yayın Tarihi:

-

HMS Endüstriyel Ağlar, yeni kitabı “Yeni başlayanlar için Endüstriyel Makinelere Güvenli Uzaktan Erişim” eWON özel baskısının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Endüstriyel makineler için satış sonrası hizmet ve destek, maliyetli ve zaman alan bir süreçtir. Deneyimli mühendisler ve teknisyenler sorunları teşhis etmek, soruları cevaplamak, eğitim vermek ve sorunları çözmek için müşterileri yerinde ziyaret ederler. Peki hızlı ve güvenli bir şekilde teşhis yapıp sorunların çoğunu uzaktan çözmek harika olmaz mıydı?

İşte HMS Endüstriyel Çözümler tarafından piyasaya sürülen “Yeni başlayanlar için Endüstriyel Makinelere Güvenli Uzaktan Erişim” kitabının altında yatan ana fikir bu.

Bu kitap HMS’nin sunduğu eWON ürünlerinin nasıl çalıştığını açıklayıp kullanıcılara şu imkanları sağlıyor:

Uzaktan erişimin ticari faydalarını öğrenmek

İnternet ve bulut üzerinden nasıl güvenli erişimin sağlanacağını görmek

Sorunların uzaktan nasıl tanımlanıp çözüleceğini anlamak.

Kitabın hedef kitlesini bir makine üreticisi ya da orijinal malzeme üreticisi (OEM’ler) için çalışan otomasyon mühendisleri veya saha teknisyenleri oluşturuyor. Bu insanlar ürettikleri veya destekledikleri makineler hakkında kuvvetli bir bilgiye sahip olsalar da ister istemez bulut bilişim, uzaktan erişim, bilgi güvenliği ve internetin genel olarak nasıl çalıştığı gibi konularda rahat hissedemeyebilirler.  İşte bu kitap, bu ve buna benzer konuları ele almakta olup, esas olarak “teknoloji kurdu” olmayan okuyucular için yazılmıştır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com