Connect with us

Etkinlikler

4.Uluslararası çelik endüstrisi ve İnovasyon Konferansı’na az Kaldı

Yayın Tarihi:

-

 

Bu sene 4.’sü gerçekleştirilecek Uluslararası Çelik Endüstrisi ve İnovasyon Konferansı, 26 Mayıs 2016 tarihinde olacak.

 

The Green Park Pendik Hotel &Convention Center’da gerçekleştirilecek konferansın açılış saati 8:00. 17:00’a kadar sürecek olan etkinlikte, Dr. Veysel Yayan, Ahmet Taşkın, Oğuz Gündüz, Görkem Bolaca, Baruh Benkarmona, Hayri Ergun, Jörg Busch, Jon Blower, Suzan Bilen, Dr. Mohamad Alawad Alswiri, Michael Neuschaffer, Murat Ünsal, F. İbrahim Turan, Dr. Alexander Britting, Aygül Özsu ve Dr. D. Ali Yaşacan sunumlarıyla katılımcılara bilgiler aktaracaklar.

Yapılacak sunumlara bakacak olursak; Türkiye ve Dünya Çelik Endüstrisine Bakış, İnovasyon, AR-GE Merkezleri, Kaliteli Çelik, Sponsor firma sunumları, Çelik Pazarında küresel ekonomi, Çelik Endüstrisi İhracatı, Sektörel Teknolojik Gelişmeler (Enerji, İnşaat, Çevre ) & AR-GE gibi başlıklar görmekteyiz.

Konferans için ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.imcorganization.com adresini ziyaret edebilirler.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com