Connect with us

Güç Aktarım Teknolojileri

72 yıllık tecrübesiyle inovatif çözümlerin adresi Altınderi Kayış, pek çok sektörün çözüm ortağı

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sektöründe geniş ürün gamı, güçlü stok, hızlı teslimat ve kusursuz teknik hizmet anlayışıyla hizmet veren Altınderi Kayış, sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu güç aktarma organlarındaki 72 yıllık tecrübesini inovatif çözümlerle birleştirerek; birçok sektörün ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler sunuyor.

1950 yılında kurulan ve 70 yılı aşan tecrübesiyle ürün tedariki ve imalatı konusunda alanında öncü firmalar arasında yer alan Altınderi Kayış, güç aktarım sektöründeki dünyaca ünlü markaların yüzlerce çeşit ürününü Türkiye pazarıyla buluşturuyor. Geniş ürün gamında yer alan; zaman kayışları, konveyör bantlar, düz kayışlar, V-kayışlar, rulmanlar, makine yedek parçaları, güç aktarma ekipmanları ve daha birçok ürünü yenilikçi yapısıyla müşterilerine sunan Altınderi Kayış, katma değerli hizmet kalitesini de sürekli geliştiriyor. Continental Contitech, Megadyne, Nitta, Bando, Gates, Mitsuboshi MBL, Powerspan, S.Premium, BrecoFlex ve Fenner Drives gibi alanında lider dünya markalarını ürün portföyünde bulunduran Altınderi Kayış; taşıma ve aktarma sistemlerinden robotik ve otomasyona, gıda ve ambalaj endüstrisinden kağıt ve baskıya, cam endüstrisinden tekstil sektörüne, ahşaptan medikal ve kozmetik endüstrisine, asansör ve eşya kaldırma sistemlerinden tarım makinelerine ve hatta enerjiye kadar birçok sektörün taleplerini karşılıyor.

Ar-Ge’yi merkezine alarak sunduğu yenilikçi fikirlerini üstün kaliteliye sahip ürünleriyle birleştiren firma, müşterileri ihtiyaçlarına anında cevap vermek için yüksek stok anlayışıyla hizmet vererek; siparişleri en kısa sürede ulaştırmak için Türkiye’nin 4 farklı şehrinde bulunan şubeleriyle stoklarından gün içerisinde sevkiyat sağlıyor. Her sektörün üretim hattında kullanmak üzere güç aktarım elemanlarında ayırt edici müşteri taleplerine pek çok seçenek sunan Altınderi Kayış, alanında uzman ekibiyle düz kayış ve konveyör bant ürünlerde üretim hattının uzun süreli durmasını engellemek adına tamir hizmeti de sağlıyor. Uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde gelişimi ilke edinen Altınderi Kayış, satış sonrası her türlü teknik problemin çözümünde; takip, koordinasyon ve bilgilendirme süreçleriyle müşterilerinin yanında yer alıyor.

Altınderi Kayış’ın çözüm sunduğu sektörler

Taşıma ve aktarma sistemleri

Altınderi Kayış, tek başına bir sektör olan ve bütün üretim tesislerinin sahip olduğu bir modül olan taşıma ve aktarma sistemlerine, pek çok ürün grubuyla eksiksiz çözümler sunuyor.

Robotik ve otomasyon

Yüksek hacimli, tekrarlanabilen, önceden belirlenen görevlerin makineler tarafından yapıldığı robot teknolojisine sunduğu zaman kayışları ile birçok avantaj sağlıyor.

Gıda endüstrisi

Advertisement

Gıda sektöründe kullanılacak ürünlerde insan sağlığına etkisini odağına alan firmanın bu sektöre sunduğu bütün ürünleri, ‘Gıda ürünlerinde kullanıma uygun FDA’ sertifikalarına sahip. 

Ambalaj endüstrisi

Sektöre özel olarak geliştirilen özel kaplamalı zaman kayışlarının üretim ve tedarikini yapan Altınderi Kayış, standart kayışların ambalajlamanın pek çok aşamasında kullanılması için en uygun çözümleri sunuyor.

Kağıt ve baskı endüstrisi

Kağıt ve baskı sektöründe üretimin başladığı ilk noktadan son noktaya kadar olan bütün süreçlerde kullanılan zaman kayışları ve konveyör bantları kullanılacak alanların özelliklerine uygun olarak sunan firma, yüksek stok kapasitesi ile müşterilerine güç katıyor.

Cam endüstrisi

Kesim, temperleme, birleştirme, taşıma işlemleri sırasında yaygın olarak kullanılan zaman kayışlarını; işlemine göre ve yüzey için gerekli olabilecek taşıma sırasındaki gerekli hassasiyeti sağlayabilecek şekilde özel kaplamalı ve standart ürünler olarak sunuyor.

Tekstil endüstrisi

Ürün gruplarındaki en fazla seçeneği tekstil sektörüne sunan Altınderi Kayış; iplik üretimi, kumaş üretimi, baskı ve boya makineleri, büküm makineleri ve hazır giyim makinelerinde kullanılan pek çok ürünü ile sektörün ihtiyaçlarına eksiksiz çözüm sunuyor.

Ahşap endüstrisi

Advertisement

Ham maddesi ağaç olan malzemenin işlenmeye başlandığı andan kullanıma hazır hale gelene kadar ki her aşamasına uygun ürünler sunan firma, yüksek güç aktarımı ve yıpranma şartlarına uygun, güçlü ve dayanıklı pek çok V-kayışı, zaman kayışı ve konveyör bantlarıyla sektöre güç katıyor.

Medikal ve kozmetik endüstrisi

Hem medikal endüstrisindeki hassasiyet gerektiren cihazlarda hem de kozmetik endüstrisinde dolum, kesim, paketleme parkur makinelerinde kullanılan FDA onaylı ürünler sunan Altınderi Kayış, fiziksel şartlara dayanıklı; kimyasal maddeler, yağlar ve gresler ile ozon gibi maddelere maruz kaldığında uzun ömürlü dayanıma sahip standart ve özel üretim zaman kayışları, konveyör bantları, düz kayışları ve kaplamalı kayışlarıyla müşteri ve üretim tesislerinin ihtiyaçlarına güçlü çözümler sunuyor.

Dikey ve iki yönlü taşıma gereksinimlerinin olduğu alanlarda yüksek yük taşıma kapasitesine ve güce sahip olan Altınderi Kayış ürünleri, kullanım alanlarının ihtiyaçlarına göre standart ve özel üretilen ürünler olarak sağlanıyor.

Tarım makineleri

Altınderi Kayış; biçerdöver, traktör, kompakt palet gibi tarım makineleri için marşta akıcılığı sağlayan, ayrıca geniş yük kapasitesi ve farklı şanzıman hızları sağlayabilen V-kayışları, Kraftbant (Multi-V kayışları) ve varyatör kayışlarındaki standart ve özel üretilen ürünleriyle tarım makinelerine güç katıyor. 

Enerji

Sektörde kullanılan birçok avantaja sahip ürünleriyle, enerji sektöründeki müşterilerine güç katıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com