Connect with us

Yazılım

Bimaksan’ın internet sitesi yenilendi

Yayın Tarihi:

-

 

Sektörde adından sıkça söz ettiren Bimaksan, yenilediği internet sitesi ile kullanıcılarına yeni bir deneyim sunuyor.

 

Sektörde kalite ve güvenin simgesi Bimaksan, web sitesini müşterileri için yeniden tasarladı. Sitenin yeni halinin daha kullanışlı olduğun gözden kaçmıyor. Sitede firmanın ürünleriyle alakalı ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Siteden Bimaksan’ın ürün grubuna, sunduğu markalara ve sektörel tezgahlarına ulaşmak ve bunları incelemek mümkün. Ayrıca yeni arayüzü göze hoş gelen bir tasarıma sahip. Sitenin içine entegre edilen küçük arama motoru ile aradığınıza çabucak ulaşabiliyorsunuz. Bimaksan’ın servisleriyle alakalı bir bölüm de mevcut. Buradan tüm servisler hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Servislerin telefonlarına, adreslerine ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bunların dışında, sosyal medya hesaplarına da kolaylıkla erişebilirsiniz. Kısacası; getirdiği yenilik ve kolaylıklar siteyi daha kullanışlı kılmış. Bizlere istediğimize kolayca ulaşma imkanı tanınmış.

Bimaksan sosyal medya hesapları:

facebook.com/bimaksan

twitter.com/bimaksan_cnc

instagram.com/bimaksan

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com