Connect with us

Çimento

Endüstriyel Dişli Kutusu hizmetlerinde BÜRKE güvencesi

Yayın Tarihi:

-

1992 yılından bugüne kadar Sumitomo-Hansen Endüstriyel Dişli Kutularının satış ve satış sonrası hizmetlerini başarı ile yürüten BÜRKE, personel kadrosu ve yeni yatırımı ile artan ihtiyaçlar konusunda müşterilerine kesintisiz ve yüksek hizmet kalitesi sunan bir çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Birçok sektörde en kritik proseslerde sorunsuz hizmet veren Sumitomo-Hansen Dişli Kutuları için, her türlü servis hizmeti kapsamında yüksek standartlar hâkim. Fabrika çıkışındaki performans seviyesinde bakımı yapılıp müşterilerine teslim edilecek her dişli kutusu 12 adımdan oluşan kontrolü başarı ile geçmek zorunda. Bu testlerden bazıları dişli yüzey ve çatlak kontrolü, mil salgı kontrolü, yüksüz testlerde vibrasyon, boşluk, sıcaklık, ses ve yağ kaçak kontrolleridir.  

Her redüktör tıpkı fabrika çıkışından önce uygulandığı gibi yüksüz teste tabi tutulmakta ve fabrika çıkış test sonuçları ile karşılaştırılmakta. Bu da Hansen Dişli Kutularının güvenilirliğini bir kat daha artırmaktadır.

BÜRKE teknik hizmetler birimi bakım periyoduna ulaşan ürünlerinin takibini de kapsamlı bir takip programı ile yapmaya devam ediyor.

Halen tüm Türkiye çapında hizmet veren BÜRKE, ISO 9001:2015 ve OHSAS 18001:2007 sertifikasyonuna sahip olmasının yanında Sumitomo-Hansen ve BÜRKE kendi bünyesinde düzenli olarak düzenlediği yurt içi ve yurt dışındaki personel teknik eğitimlerine de devam etmesi ile yaşanan kriz ortamlarından büyüyerek çıkmış durumda.

Yedek parça ve revizyon bakımları konusunda Hansen fabrika standartlarını uygulayan firma, yıllık fabrika denetimlerinden de başarıyla geçmektedir. Bu başarının meyvesi ise 2011 yılında Ortadoğu bölgesinde de bakım ihtiyaçları konusunda yetkilendirilmesidir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com