Connect with us

Etkinlikler

FORM MAKİNA Ankara’da tezgah tanıtım günleri düzenledi

Yayın Tarihi:

-

Form Makina, 1992 yılında 5 kişi ile başladığı çalışmalarını sürekli geliştirerek, bugün yaklaşık 100 kişilik satış ve servis hizmet kadrosuna erişmiş bulunuyor. Deneyimli kadrosu ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya merkezlerimizden Türkiye’deki tüm Mazak tezgahlarına sınırsız destek verebiliyor.

Form Makina Ankara şubesi 1996 yılından beri Ostim’de müşterilerine etkin olarak satış ve servis desteği veriyor. Bölgede; pazarlama & satış , tezgahların devreye alınması, eğitim verilmesinin yanı sıra deneyimli kadrolarıyla, servis ve teknik destek hizmeti sağlıyor. Bu yıl 600m²’lik büro ve showroom olanaklarıyla Ankara şubesi yenilenmiş binasında müşterileri ile buluştu.

 

Forma Makine ‘’ Sizleri Geleceğin Teknolojisi ile Tanıştırmaya Davet Ediyoruz. ‘’ sloganıyla Ankara Showroom binasında tezgah tanıtım günleri düzenledi. Tanıtım günleri kapsamında Mazak 5 Eksen CNC İşleme Merkezi, Studer CNC Silindirik Taşlama, Komatech CNC Tappıng Center, Nomura CNC Kayar Otomat,

3d Prınter, ürünleri ziyaretçilerine sunuldu. Etkinliğe, otomotiv, havacılık, deniz, tarım, inşaat ekipmanları, endüstriyel makine ve teçhizat, enerji ve kamyon endüstrilerinden önemli firmaların katılımı ve yoğun ilgisi olduğu görüldü.

 

Ayrıca etkinlik kapsamında iki gün süresince seminer düzenlendi. Birinci gün Studer Türkiye Satış Müdürü Sn. Atilla Aydın’ın Silindirik Taşlama Tezgahı Teknolojisi hakkında yaptığı sunum yoğun ilgi ile karşılandı. İkinci gün ise Katmanlı İmalat (3D Printer) Teknolojisi konusunda Anadolu Üniversitesinden Sn. Assoc. Prof. Dr. Oğuz Çolak’ın sunumu ile ziyaretçiler memnun oldu.

 

Teknik servis ve desteğin yanı sıra, eğitim ve seminerlerinde oldukça önemli olduğunu vurgulayan Sn. Atilla Aydın, gelecek yıllarda da müşterileriyle özel seminer ve buluşmalara devam edileceğini duyurdu. Form Makine ve Studer ailesi tüm katılımcılarına ve ziyaretçilerine ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com