Connect with us

Genel

Form Makina KONMAK 2014 Fuarı’nda göz doldurdu

Yayın Tarihi:

-

Form Makine, Anadolu’nun sektöründeki en büyük ve en önemli buluşması olan KONMAK 2014 Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Soldan sağa; Caner ŞANKO Taşlama Tezgahları Ürün Müdürü, Rolf Grossenbacher , Studer Overseas Satış Grup Direktörü, Atilla Aydin Türkiye Satış Müdürü, Dalibor Dordic, Direktör Yardımcısı”

KONMAK 2014 Konya 11.Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı, bu yıl 24-27 Nisan tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirildi. TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen Konmak Fuarı; metal işleme, kaynak, üretim teknolojisi, metalurji, dökümcülük, demir dışı madenler, , yüzey işleme, fabrika otomasyonu ve kalite kontrol ve test enstrümanları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi.
Fuarın öne çıkan firmaları arasında yerini alan Form Makina’nın standına ziyaretçilerin ilgisi oldukça yoğundu. 1992 yılında kurulan ve 22 yıldır Türk sanayisine hizmet veren Form Makine sergilediği ürünler ile KONMAK 2014’de göz doldurdu. CNC takım tezgâhları alanında dünyanın en iyi takım tezgâhı üreticilerinden olan Mazak ve Studer takım tezgâhlarının Türkiye’deki tek mümessili olan Form Makina, 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle fuar ziyaretçilerine ürünleri hakkında bilgi verdiler.
Deneyimli kadrosu ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa şubelerinde müşterilerine sınırsız destek veren Form Makina, showroom, servis, yönetim, satış, pazarlama, ithalat, uygulama ve muhasebe departmanları ile Marmara Bölgesindeki müşterilerine her türlü desteği verebilecek alt yapıya sahiptir. Şubeler; pazarlama & satış, tezgâhların devreye alınması, eğitim verilmesinin yanı sıra deneyimli kadrolarıyla, servis ve teknik destek hizmeti sağlamaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com