Connect with us

Genel

Hayvancılık sektöründe üreticilerin tercih ettiği marka, PDS Planet Redüktör

Published

on

 

 

Ortaklarının 50 yılı geçkin bilgi birikimleri ile 2007 yılında kurularak üretici olarak Türkiye’de hizmet vermeye başlayan PDS Planet Dişli Sistemleri, her geçen gün kendini geliştirmeyi başarmıştır. Birçok önemli sektöre hizmet veren PDS Planet, hayvancılık sektöründe de yatay ve dik tip yem karma makinası üreticileri tarafından tercih ediliyor.

 

PD 109 S2 HS T2+YR2 - Kopya

 

Ülkemizde hayvancılık sektörünün gelişmesi ile birlikte büyük ve küçük ölçekli işletmelerin yem hazırlama işlemlerine çözüm getirmek amacıyla, yem karma makinaları üretimi gerek kapasite çeşitliliği gerekse işlevsel özellikleri ile adetsel bazda artış göstermektedir.
Yem karma esnasındaki homojen karışımı sağlamak için makinanın tahrik grubunda yer alan dişli kutularına büyük görev düşmektedir. Neredeyse makinanın ömrü ve kalite algısı konusunda belirleyici en önemli ekipmanlardan biridir.
Makina üreticilerimiz yem karma makinalarında tahrik grubunda kullanılan dişli kutularını, ülkemizde kaliteli üretimin olmaması dolayısiyle ya kendileri üretmeye çalışmakta ya da ithal dişli kutuları kullanmaktaydılar.
Uzun yıllardır planet redüktör konusundaki kazanmış olduğumuz deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz kaliteli ürün arayışı içinde olan yem karma makinası üreticileri ile paylaşılmıştır.
Özel tasarımlarımız ile ağır çalışma şartlarında uzun ömürlü ve ekonomik olan üretmiş olduğumuz planet redüktörler, yatay ve dik tip yem karma makinası üreticileri tarafından tercih sebebi olmuşlardır.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Continue Reading
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com