Connect with us

Genel

IFS Türkiye’den Yeditepe Üniversitesi’nde ERP eğitimi

Yayın Tarihi:

-

 

Dünyanın lider kurumsal yazılım firmalarından IFS Türkiye, ulusal ve uluslararası alanda öncü eğitim kurumlarından olan Yeditepe Üniversitesi ile yaptığı iş birliği çerçevesince ERP eğitimlerine başlıyor.

 

Tanıtım dersi geçtiğimiz haftalarda yapılan sunum ile başlayan eğitimlerde öğrencilerin profesyonel hayata daha hazır başlamaları için ERP’nin iş hayatındaki etkileri ve proje yönetimi ele alındı.

 

Yeditepe Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Uluslararası LojistikBölümü “Supply Chain Information Systems” dersi öğrencilerine iş süreçlerindeERP’nin rolü anlatıldı. IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay veProje Yöneticisi M. Çetin Kızılboğa tarafından verilen eğitimde ERP ProjeMetodolojisine de değinildi.

 

IFS ERP Laboratuvar Çalışmaları Nisan’dabaşlıyor

 

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlilerinden Assoc. Prof. Dr. ErkutAkkartal tarafından organize edilen eğitimlere Nisan ayında uygulamalılaboratuvar çalışmaları ile devam edilecek.  Projeyle birlikte öğrencilerhem teorik olarak ERP’yi öğrenirken aynı zamanda da ERP’deki iş süreçlerini veERP’nin tüm fonksiyonlarını IFS ERP programı ile uygulamalı olarak öğrenmefırsatına sahip olacaklar. IFS Türkiye uzman danışmanları tarafından verilecekeğitimler bu dönem Nisan ayında başlarken önümüzdeki eğitim yılı için dönemboyunca sürecek ERP eğitimleri planlanıyor.

 

Üniversite-Sanayi iş birliği kapsamında başlatılan proje ile üniversiteöğrencilerine profesyonel hayata başlamadan trend konularda bilgi ve deneyimsahibi olmaları hedefleniyor. IFS Türkiye, Kayseri Erciyes Üniversitesi ile debu kapsamda ERP Eğitimi projesini Mart ayı başında başlatmıştı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com