Connect with us

Genel

Konecranes’ten güvenilir standart endüstriyel vinç uygulamaları

Yayın Tarihi:

-

 

Konecranes 80 yılı aşkın süredir kendini çeşitli sektörlerde etkinliği ve verimliliği artırmaya adamıştır. Şirket, deneyimlerinin ve mühendislik konusunda mükemmelliğe verdiği önemin sonucu olarak güvenilirlik ve azami hizmet ömrü değerini bir araya getiren kaldırma uygulamaları sunmaktadır.

 

Front view of the trolley and hook

 

 

Konecranes’in geniş endüstriyel vinç yelpazesi, vinç uygulamaları için geliştirilmiş en önemli yenilikleri bünyesinde barındırır. Bu ürünler, tüm üretim süreci bölümlerini kapsayacak şekilde, ortadan ağıra kadar endüstriyel kaldırma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Konecranes tarafından geliştirilen sektör lideri teknoloji, en modern endüstriyel üretim bilgisi uygulamasının yanı sıra, mekanik ve elektrik tasarımdaki yenilikçi gücün üzerine inşa edilmiştir.

Konecranes hafif iş uygulamalarından, zorlu proses kullanımlarına kadar geniş bir vinç yelpazesi sunuyor. Konecranes çok çeşitli kaldırma cihazlarıyla donatılabilecek köprü, gezer köprü ve duvar konsol vinçleri tedarik ediyor. Ürün yelpazesi aşağıdaki vinçlerden oluşuyor:

• CXT© Tel Halatlı Kaldırma Vinçleri: Bir kaldırma tertibatı ile 80 tona, iki kaldırma tertibatı ile 160 tona kadar kaldırma kapasitesi
• SMARTON© Açık Vinçler: Bir gezer araba ile 250 tona, iki gezer araba ile 500 tona kadar kaldırma kapasitesi
• Zincirli Kaldırma Tertibatı Vinçleri: 5 tona kadar kaldırma kapasitesi
• Pergel Vinçler: 2 tona kadar kaldırma kapasitesi
Tehlikeli ortamlar için daha güvenli vinçler

Konecranes tehlikeli ortamlarda kullanılacak çeşitli vinç, kaldırma tertibatı ve vinç bileşenleri de sunuyor. Tel halatlı kaldırma tertibatları, zincirli kaldırma tertibatları, kediler, köprü başlıkları ve vinç kontrol üniteleri gibi stratejik bileşenler, tehlikeli ortamlarda ihtiyaç duyulan en yüksek güvenlik seviyesini sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Aynı anda hem standart, hem olağanüstü

Konecranes’in endüstriyel vinçler konusundaki standart teklifi, yatırımınızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlıyor. Yatırımın geri dönüşünü ölçerken sadece kapasite ve maliyet etkinliğini göz önünde bulundurmak yetmez. Yeni bir kaldırma tertibatının sağladığı genel dönüşü belirlerken güvenilirlik ve emniyet de önemli faktörlerdir. Konecranes çeşitli yük tiplerini güvenilir bir şekilde kaldıracak, çalışmayı kolaylaştıracak, döngü süresini azaltacak ve genel güvenliği artırmaya yardımcı olacak vinçler sunuyor.

Her vincin çalışma süreci ve özel ihtiyaçları farklıdır. Konecranes ister tamamen yeni, ister modernize edilen eski bir vinç olsun, tüm vinçleri kişisel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilir.

Güç ve güvenlik bir arada

Konecranes tarafından üretilen tüm vinçler güçlü çelik yapıya sahiptir ve yerleştirildiği yapıda gerilimi azaltmak üzere optimize edilmiştir. Bunun yanı sıra Konecranes vinçleri, vinç yürüyüş yolu boyunca kademesiz hız inverter kontrolü sayesinde operatörün yük üzerindeki hâkimiyetini arttırıyor.

Daha iyi bir alan optimizasyonu için, Konecranes vincin altında ve üstünde yapılan diğer çalışmalar için maksimum alan sağlayan ve bunun sonucunda güvenliği geliştirmeye yardımcı olan ve müşterilerinin tesislerindeki çalışma alanlarından daha iyi faydalanabilmelerini sağlayan, minimize edilmiş kasa yüksekliği ve kanca yaklaşımları geliştirdi.

Kapsamlı servis ağı

Konecranes küresel servis ağı sayesinde, tüm endüstriyel vinç tipleri için özel bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyor. Bu servisler, tek bir ekipmana veya çalışma hattının tümüne uygulanabilir ve böylelikle, endüstriyel süreçlerin verimliliği ve güvenliğinde artış kaydedilir. Mükemmel, proaktif ve gerçek zamanlı servisimiz Konecranes’in stratejik önceliklerinden biridir. Şirket, 50’ye yakın ülkedeki 600’ü aşkın servis atölyesi ile sektörün en geniş servis ağına sahiptir ve 7/24 yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com