Connect with us

Etkinlikler

“Küçük Parça İşleme” temalı ev sahipliği UNITEC’ten

Yayın Tarihi:

-

 

UNITEC MAKİNA SAN. İML. İTH. VE TİC. A.Ş, İstanbul merkez ofisinde 18-20 Şubat tarihleri arasında Open House etkinliği gerçekleştirdi.

 

Etkinlik süresince Japon menşeli Tsugami marka – model çift ayna – Tektaret C-Y eksenli karşı aynalı torna; B0326E-II model CNCKayarOtomat ve S206E-II model CNC Kayar Otomat ‘ın yanı sıra Avusturya & Alman menşeli Emco Marka Maxxmill 350 dik işleme merkezi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Ayrıca Open House etkinliğinde Unitec’e sektörün öncülerinden Sandvik, Iscar, Seco, Blum, Micron Metal, Esprit, Nederman, Motorex ve KayraMakine (Kayra Tools) eşlik etti.

İzmir, Ankara, Bursa ve Konya gibi ülkemizin talaşlı imalat konusunda önemli merkezlerinden olan şehirlerinden gruplar halinde katılımlar sağlandı. Etkinlik kapsamında “Küçük Parça İşleme” ve talaşlı imalat çözümlerine yönelik kapsamlı seminerler düzenlendi. Tsugami markasının Türkiye‘ye özel sunduğu3BoyutluSimülasyon Yazılımı SS-Abile ile Örnek test kesimleri ve Workshop çalışmaları gerçekleştirildi.

Komplex parçalarda bile SS-Abile programı ile parça kesimlerini takımlandırma yaparak, istenilen makine ile üç boyutlu olarak işlenişini görebiliyorsunuz ve kağıt üzerinde zaman çalışması yapmadan süreye ulaşabiliyorsunuz. Etkinliğe başta Küçük Parça Tornalama yapan işletmeler olmak üzere kalıp, otomotiv, medikal, hidrolik, havacılık, makine, fason ve yedek parça vb. üretimi gerçekleştiren sanayiciler katıldı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com